شیر پیسوار رهانه

کیفیت زندگی همه مادر گرو انتخاب هایی است که در زندگی انجام می دهیم . پس بهتر است همان طورکه در انتخاب و خرید پوشاک و خوراک و…. خود وقت و دقت بیشتری را صرف می کنیم ,تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را تهیه کنیم , در خرید انواع محصولات بهداشتی نیز به همان صورت وقت صرف کنیم . خرید شیرآلات بهداشتی از مهم ترین مسائلی است که باید به آن توجه داشت , که یکی از این شیرآلات  مهم بهداشتی , شیر پیسواراست که یکی از تولیدات شرکت معتبر و شناخته شده رهانه است .

شرکت رهانه دارای مهر استاندارد ملی ایران در سال 1371 و دریافت گواهینامه ISO_9002 درسال 1374 است . این شرکت اولین تولید کننده ای است که در شهر صنعتی کاوه گواهینامه ISO دریافت نمود و عضو جامعه مخترعین ایران از سال 1369 است .شیر پیسوار یکی از پرفروش ترین شیر برند شرکت رهانه است که به انگلیسی Brass angel ball valve نامیده می شود .

قیمت شیرپیسوار رهانه

شیر پیسوار شیرهای کوچکی است که در تاسیسات شیر آلات ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد , و وظیفه آن باز و بسته نگه داشتن انشعاب در زمان طولانی است .این نوع محصول شیر پیسوار در انواع مختلفی از جمله شیر پیسوار فیلتر دار و بدون فیلتر , شیر پیسوار فلزی , چدنی , برنجی , سربی و ….. تولید شده است .شیر پیسوار رهانه  یا همان شیر پیسوال رهانه برنجی نخستین شیر پیسوار استاندارد در ایران می باشد که دارای فیلتر داخلی است . به همین خاطر این محصول به نام شیر پیسوار رهانه معروف می باشد, که در سایز ها و مدل های مختلف تولید می گردد .  این محصول در زیر ظرف شویی و لباس شویی کاربرد دارد , به همین جهت این شیرها به شیر پیسوار ظرف شویی یا لباس شویی نیز مشهور است . این شیر آلات برنجی در دونوع آب سرد و گرم تولید می شود و در کارتن های بسته بندی نیز دو شیر قرار می گیرد .این دوشیر هم برای زیر سینک ظرف شویی و هم پشت لباس شویی کاربرد دارند که کاربرد آن ها تفکیک کردن آب سرد وگرم است .پس از لوله کشی گالوانیزه آب ساختمان ها نیازمند آن هستیم که درزیر سینک و روشویی دست شویی و جایی که برای قرار گرفتن لباس شویی تعبیه شده است , هر کدام یک جفت شیر پیسوار نصب و بسته شود , که این عمل توسط اتصالات گالوانیزه و نوار تفلون یا تفلون مایع انجام می گیرد .

شیرهای پیسوار رهانه در مدل های فیلتر دار و بدون فیلتر تولید و به فروش می رسد و کاربرد این نوع با یکدیگر تفاوتی ندارد. یکی دیگر از کاربردهای دیگر شیر پیسوار رهانه کنترل و تنظیم فشا آب است و گاهی اوقات اگر احساس می کنید آب ساختمان و منازلتان پر فشار است , می توانید تا حدودی پیسوار را ببندید تا فشار آب را کم کند .

لیست قیمت شیرپیسوار رهانه

از پرفروش ترین برندهای شیر پیسوارها ی موجود در ایران می توان به برند رهانه اشاره نمود.شرکت تولیدی رهانه باتوجه به  کیفیت برتر و دارابودن گارانتی بسیار ارزنده است .سایز پیسوار رهانه به شرح زیر است :

شیر پیسوار رهانه سایز 2/1 اینچ در 2/1

شیر پیسوار رهانه 2/1 اینچ در 8/3 اینچ

و سایز شیر پیسوار برنجی به شلنگ دوسر مهره شیر برداشت بهداشتی روی سنگ بستگی دارد .شیر پیسوار رهانه و یاهمان شیر پیسوال و شیر پیسوال دسته فلزی رهانه در این شرکت معتبر موجود می باشد .نحوه آب بندی شیر آلات پیسوار رهانه به وسیله نوار تفلون , شیر پیسوار در زیر سینک نصب می شود و نیاز به آب بندی دارد .و این کار نیاز به آچار فرانسه و انواع نوار تفلون دارد .و به جای نوار تفلون می تواند تفلون مایع سیم ایتالیا یا تفلون مایع فورس ترکیه نیز استفاده کرد .جهت اب بندی شیر پیسوار رهانه از نوار تفلون تهران یا نوار تفلون اسیای طلایی استفاده کنید .

باید تفلون را دورتا دور رزوه های شیر برنجی پیسوار 10الی 15 دور ببندید . توجه داشته باشید که در سر دنده های شیر پیسوار رهانه به حالت 5پره طراحی و تولید شده است تابتوان آن را با استفاده از آچار فرانسه  یا آچار مهره از لوله  باز و بسته کرد .  جنس پیچ شیر پیسوار آهن آبکاری شده با نیکل و دسته آن آلومینیوم با رنگ کوره ای مقاوم است .مهره برنجی و ساق داخل شیر  پیسوار از شمش برنج تولید شده است . اورینگ شیر پیسوار رهانه از NBR تشکیل شده و گوی مهره ریگلاژ شیر پسوار رهانه نیز از شمش برنج می باشد . توری شیر آن مش استیل است و بدنه شیر ان نیز از شمش برنج ابکاری شده کروم است . از اتصالات برنجی پر مصف که در کنار این شیر استفاده می شود اوپیچ توپیچ ربایی است که دارای مقاومت بالایی می باشد .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.