شیر پیسوار رفیع نوین

درکنارخرید های روزمره خود سعی کنید وقت مشخصی را نیز برای خرید و تهیه محصولات بهداشتی ساختمان و منازل خود از جمله شیر آلات بهداشتی قرار دهید .خرید شیر آلات بهداشتی از جمله مهم ترین خریدهایی است که باید به استاندارد بودن آن مطمئن باشیم . شرکن رفیع نوین از جمله شرکت هایی است که دارای استاندارد ملی ایران است و بهترین محصولات مرغوب را ارائه می دهد .

شرکت شیر آلات رفیع نوین  از سال 1365در  تولید  محصولات بهداشتی  با سرمایه ای اندک و در مدت زمان کوتاه توانسته است  در دسته پیشرفته ترین تولید کنندگان قرار بگیرد و بهترین و باکیفیت ترین شیر آلات را در زمینه  تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان , انواع قطعات و ملزومات بهداشتی, شیر پیسوارفیلتردار, بدون فیلتر , شیر شلنگی , شیر لباس شویی , شیر رادیاتور ,شیرهای تک ضرب , مغزی  شیرهای کلاسیک , شیر غیر گازی , شیر پیسوار , شیر گرمایشی , شیر گازی و شیر قو تولید می کند .

خرید شیرپیسوار رفیع نوین

شیر پیسوار رفیع نوین یکی از پرفروش و مرغوب ترین محصولاتی است که این شرکت به بازار ارائه می دهد . شیر پیسوار رفیع نوین قطعه ای  کوچک است که در انتهای خروجی لوله کشی آب نصب می شود و جریان آب را به راحتی کنترل می کند و در تاسیسات ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد .این نوع محصول در انتهای خروجی لوله کشی وسایلی مانند لباس شویی و شیر های ظرف شویی و … نصب می شود تا مجبور نباشیم آب کل ساختمان را برای نصب ماشین خود قطع کنیم , و وظیفه آن باز و بسته نگه داشتن انشعاب در زمان طولانی است و فشار آب خروجی از لوله را به میزان دلخواه تنظیم می کنیم .این نوع محصول شیر پیسوار رفیع نوین در انواع مختلفی از جمله شیر پیسوار فیلتر دار و بدون فیلتر , شیر پیسوار فلزی , چدنی , برنجی , سربی و ….. تولید شده است.

شیر پیسوار رفیع نوین از جنس تنه و دسته برنجی و دارای پوشش نیکل کروم است . به این شیرها شیر پیسوار ظرف شویی یا لباس شویی نیز گفته می شود .  . این شیر آلات برنجی در دونوع آب سرد و گرم تولید می شود و وظیفه تفکیک کردن آب سرد و گرم را به عهده دارند . پس از لوله کشی گالوانیزه آب ساختمان نیازمند آن هستیم که درزیر سینک و روشویی دست شویی و جایی که برای قرار گرفتن لباس شویی تعبیه شده است , هر کدام یک جفت شیر پیسوار نصب و بسته شود , که این عمل توسط اتصالات گالوانیزه و نوار تفلون یا تفلون مایع انجام می گیرد.

قیمت شیرپیسوار رفیع نوین

شیرها ی  پیسوار رفیع نوین در مدل های فیلتر دار و بدون فیلتر تولید و به فروش می رسد و کاربرد این نوع با یکدیگر تفاوتی ندارد و تنها تفاوت آن ها دراین است که شیرپیسوا فیلتردار رفیع نوین باعث می شود که سنگ ریزه های موجود در آب توسط فیلتر حذف و نسبتا تصفیه شوند . این محصول شیر پسوار رفیع نوین دارای فیلتر بوده و باعث می شود که از ویژگی فیلتر کردن رسوبات استفاده کند . این محصول با کیفیت برند رفیع نوین با بهترین کیفیت و قیمت تولید و در اختیار مشتریان و خریداران قرار می گیرد .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.