شیر نفتی دسته گازی رهانه

بدون مقدمه چینی میرم سراغ بهترین برند شیر آلات بهداشتی که از سال های اخیر تا به اکنون از محبوبیت خاصی برخوردار است . شرکت رهانه از آن جمله از برندهایی است که سابقه عالی و بی نقصی به دنبال خود دارد و این وابسته به کیفیت , طراحی و قیمت منحصر به فرد در تولید این محصولات است . شرکت رهانه از برندهای معروفی است که از دارای استاندارد ملی ایران از1371 است . شرکت شیر آلات رهانه ازسال 1367 تا کنون در زمینه تولید انواع محصولات شیر آلات مختلف فعالیت داشته است . شی نفتی دسته گازی رهانه نیز از محصولات پرفروش و پرکاربرد در ساختمان ها و منازل است .

خرید شیرنفتی دسته گازی رهانه

 

شیرگازی رهانه یکی از بهترین شیر آلات گازی مخصوص آب می باشد که در سایزها ی مختلف 2/1 و 4/3 تولید شده است . این محصول دسته ابی رنگ دارد و  داراری بدنه کروم رنگ می باشد . شیر نفتی دسته گازی به شیری گفته می شود که توپی هستند و برای قطع و وصل کردن جریان مایع از ان استفاده می شود .و انواع این شیر های گازی به دلیل این که بتوان از آن ها در خطوط لوله زیر خاک استفاده کرد , دارای دسته های بلند هستند . شیر شلنگی دسته گازی نفتی نوعی از شیر است که در دوحالت دسته گازی و طرح S مانند تولید شده است . این شیرها به علت عمر طولانی یعنی مقاومت در برابر فسودگی , آسان باز و بسته شدن و همچنین آب بندی کامل تحت هر شرایطی در مصارف خانگی و صنعتی کاربرد فراوانی دارد . شیر نفتی شلنگی یا دسته گازی از مکانیزم ساچمه و واشر در داخل خود بهره  می برد که علاوه بر آب می توان سیالات بنزینی و وغنی هم از آن عبور داد .

این شیر از نوع توپی یا گازی است , که شیرهایی با حرکت چرخشی می باشند که در ان ها از مجرابندی به شکل کروی استفاده شده است . که این مجراها برای باز و بسته کردن جریان, استفاده می شوند. بعضی از این شیرها از جنس سرب تولید شده اند ولی هرگز از آن ها استفاده نکنید زیرا به علت شکننده بودن سرب بعد از زمانی می شکند و و در کل برای سلامتی نیز مضر است . قیمت این محصول به علت کیفیت و استاندارد بودن ان بسیار مناسب است .

شیر نفتی دسته گازی قیمت

 

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.