شیر لباسشویی سیتکو

شیر لباسشویی سیتکو

برند سیتکو در سال 1990 در زمینه طراحی و تولید انواع شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید انواع اتصالات و لوله های گالوانیزه در سایزهای مختلف با به کار گیری از دانش و تجربه متخصصین مجرب این فن و بهره گیری از تجهیزات به روز و ماشین آلات مدرن پا در عرصه تاسیسات نهاده است و تا به امروز تمام تلاش خود را کرده است با بالاتر بردن کیفیت و ایجاد تنوع در سبد محصولات تولیدات خود را افزایش نماید. گروه صنعتی سیتکو با افتخار توانسته است استانداردهای جهانی ایزو 9001 و ایزو 14001 را کسب نماید.گروه صنعتی سیتکو توانسته است با تولید محصولات خود در کشور چین علاوه بر جوابگویی به تقاضای مشتریان داخلی محصولات خود را به کشورهای دیگر همچون ایران صادر نماید.

خرید شیر ماشین لباسشویی سیتکو

شیر ماشین لباسشویی به شیرآلاتی می گویند که جهت کنترل ورود آب به ماشین لباسشویی استفاده می شود. این شیر بر اساس ورودی ماشین لباسشویی طراحی و تولید شده است. این شیر تنها در یک سایز تولید می شود. در مکانیزم باز و بسته کردن این شیر از ساچمه و واشر مخصوص PTFE استفاده شده است و در سایز 2/1 و خروجی 4/3 است. این شیرآلات از آلیاژ فلز برنج MS58 ساخته شده است که به وسیله فلز نیکل آبکاری می شود.در ضمن شیر لباسشویی در دسته شیر های پیسوار ها قرار می گیرد و مستقیماٌ به سیستم لوله کشی داخل دیوار متصل می گردد.

جنس دستگیره شیر لباسشویی سیتکو فلزی می باشد که به وسیله یک پیچ یه ساقه شیر متصل می شود و در دو رنگ آبی برای ورودی آب سرد و رنگ قرمز برای ورودی آب گرم رنگ آمیزی شده است. ورودی و خروجی شیر لباسشویی از هر دو جهت روپیچ می باشد که این قابلیت باعث می شود به دلیل عدم نیاز به اتصالات دیگر بتوان به اتصال زانو داخل سیستم لوله کشی داخل دیوار از یک طرف و از طرف دیگر شلنگ لباسشویی به راحتی وصل کرد و ماشین لباسشویی به مقدار بسیار کمی از دیوار فاصله بگیرد.

لیست قیمت شیر ماشین لباسشویی سیتکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.