شیر قو دیواری رفیع نوین

اگر به دنبال خرید شیرآلات بهداشتی هستید ,  که علاوه بر هزینه مناسب , کیفیت و ظاهری زیبا داشته باشد ,باید از شرکت های معتبر و شناخته شده ای که درارای استاندارد ملی هستند تهیه و خرید کنید .شیرآلات جزو مهم ترین لوازم تاسیساتی است که بدون وجود آن ها جریان آب در ساختمان ها امکان پذیر نمی باشد .

شرکت شیر آلات رفیع نوین از جمله برندهای معتبری است که فعالیت خود را از سال 1365 با سرمایه ای اندک شروع کرده است که توانسته در مدت زمان کوتاه جزو پیشرفته ترین تولید کنندگان محسوب شود . و بهترین و باکیفیت ترین شیر آلات را در زمینه  تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان , انواع قطعات و ملزومات بهداشتی, شیر پیسوار فیلتردار, بدون فیلتر , شیر شلنگی , شیر لباس شویی , شیر رادیاتور ,شیرهای تک ضرب , مغزی  شیرهای کلاسیک , شیر غیر گازی , شیر پیسوار , شیر گرمایشی , شیر گازی و شیر قو تولید می کند. شیر قو یکی از پر فروش ترین و پرکاربرد ترین محصولاتی است که امروزه بسیار خریداری می شود .

خرید شیر قو دیواری رفیع نوین

شیر قو به دلیل شکل ظاهری اش به این نام ” قو” نام گذاری شده است . این محصول دارای انواع مختلفی از جمله شیرقودیواری کلاسیک , قو دیواری اهرمی , قوتوکاسه کلاسیک و قوتو کاسه اهرمی است . شیر قودیواری همان طو که از اسمش مشخص است به دیوار نصب می شود . شیر قو دیواری رفیع نوین در انواع اهرمی , چرخشی , شیر با عَلَم متحرک و با علم ثابت تولید شده است . جنس این نوع محصول از استیل , برنج , برنز و پلیمری ساخته شده است . این نوع شیر آلات قو دیواری رفیع نوین , در برابر انواع خوردگی مثل اکسایش مقاوم بوده است و ظاهری براق نیز دارد . برخی از آن ها با کروم روکش داده می شوند که ضخامت روکش آن ها 20 میکرون است . شیر قو دیواری رفیع نوین برنجی در رنگ های طلایی با علم متحرک و ثابت بوده است که ظاهری لوکس و مدرن دارد . شیر قو پلیمری نیز از تکیب پلیمر های با کیفیت و مقاوم به همراه فلز تولید شده است و در رنگ های مختلفی از جمله سفید ومشکی موجود است . علم های این نوع شیر آلات به صورت کوتاه و بلند تولید شده است . این محصول با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد .

لیست قیمت شیر قو دیواری رفیع نوین

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.