شیر فلکه کیس

شیر فلکه کیس

شیرالات از جمله وسایلی می باشند که امروزه در تمامی مکان های یافت می شود.شیرالات مجموع از شیرها هستند که از انها برای کنترل جریان لوله ها استفاده می شود.

شیرالات از جمله محصولاتی هستند که در گذشته نیز بشر از انها در روش های مختلف تا امروز بهره گرفته.قدمت این محصول را می توان از شیرالات دروازه ای فهمید به طوریکه در گذشته این شیر بسیار پرکاربرد بوده و ان را به نام”درچه اب بند” می شناختند.

قیمت شیر فلکه کیس

شیرالات از لحاظ کاربرد در مکان های مختلف به دو دسته شیرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی تقسیم می شوند.معمولا شیرالات بهداشتی ان دسته از شیرالاتی هستند که در مکان های مسکونی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.

در فرایند تولید شیرالات بهداشتی از الیاژ برنج استفاده می شود که همین مورد سبب گردیده بهترین گزینه برای مکان های مسکونی به شمار رود زیرا این شیرالات در برار واکنش های شیمایی مانند زنگ زدن مقاوم و اند که در نتیجه از الوده شدن اب جلوگیری می شود.

 

شیرالات در رنگ ها و انواع مختلفی توسط شرکت های تولیدی گوناگون عرضه بازار می شوند.یکی از این شرکت های تولیدی، شرکت پارس کیس می باشد.از محصولات پرکاربرد این شرکت شیرهای فلکه می باشند به طوریکه شیرفلکه کیس داری شهرت فروانی در میان شیرالات می باشد.

خرید شیر فلکه کشویی کیس

شیر فلکه کیس

همان طور که در بالا اشاره کردیم شیرفلکه کیس یکی از محصولات شرکت تولیدی پارس کیس می باشد.این شرکت که دارای 30 سال فعالیت در زمینه تولید شیرالات می باشد.که توانسته جایگاه ویژه در میان شرکت های تولیدی شیرالات به دست اورد.

یکی از محصولات این شرکت که بسیار رایج می باشد، شیرفلکه کیس می باشد این شیر به عنوان یکی از محصولات رایج شرکت تولیدی پارس کیس به شمار می رود.

شیرفلکه کیس در انواع مختلفی نظیر: شیرفلکه 1 اینج، شیرفلکه فلکه 20 پلی پروپلین،شیرفلکه سیت لاستیکی چدنی، شیر فلکه فلنچدار سیت لاستیکی چدنی، و…می باشند که در بهترین کیفیت ها در بازار عرضه می شوند.

لیست قیمت شیرفلکه کشویی کیس

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.