شیر فلکه کشویی کیز ایران

شیرآلات از جمله مهم ترین تاسیسات ساختمانی می باشد که باید در تهیه  آن ها توجه کرد و از برند ها و کارخانجات معتبر خریداری کرد . شرکت شیرآلات کیز ایران از معروف ترین برندهای تولید تولید آلات است . شیرآلات شرکت کیز ایران بر اساس جنس بدنه , نوع اتصال و کاربری به دسته های مختلفی تقسیم می شوند .این شیرآلات براساس آلیاژ ساخت و مواد به کار رفته در ساخت ها به صورت های شیرآلات چدنی , شیرآلات برنجی , شیرآلات فولادی و شیرآلات استنلس استیل ساخته می شوند .

خرید شیر فلکه کشویی کیز ایران

این شرکت به تولید انواع شیرآلات برنجی از جمله شیر کشویی کیز ایران , شیر یکطرفه کیز ایران , شیرهای توپی کیزایران , شیرصافی کیز ایران  و شیر واشری کیز ایران پرداخته است . شیرفلکه کشویی کیز ایران از محصولات برنجی  است که این شرکت از سال 1363 به عنوان اولین تولید کننده این محصول در ایران  و دارای استاندارد ملی ایران به شماره 3664 شناخته شده است . تمامی این محصول از فورج برنج تولید شده است که مقاومت قابل قبولی را نیز دارار می باشد و فرم اصلی دنده های این محصول از نوع اینچی می باشد .

محصول شیر فلکه کشویی کیز ایران برای قطع و وصل جریان استفاده می شود و اصطلاحا به شیرآلات on/off  معروف هستند . این نوع شیر فلکه کشویی از سایزهای 2/1 اینچ تا 3اینچ تولید شده و موجود می باشد . تعبیه دو عدد اورینگ از جنس NBR به روی میل شیرهای کشویی کیز ایران , علاوه بر واشرآب بندی که زیر مهره شش پر قرار دارد , آب بندی در ناحیه بالای در پوش را چند برابر کرده است که در نتیجه  با گذر زمان نیازی به رگلاژ مهره شش پر جهت گرفتن آب بندی ندارد . این محصول در صنایع آب , شبکه های آبرسانی , سیستم های آبیاری , شبکه های نفت , روغن و گازوئیل , صنایع تانکرسازی , پنوماتیک و هیدرولیک , مواد شیمیایی و صنایع  ساختمان  مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت شیر فلکه کشویی کیز ایران

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.