شیر فلکه پارس کیز

تولید کننده شیر آلات پارس کیس( کیسان) یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده تاسیسات ساختمانی به شمار می رود . این شرکت فعالیت خود را از سال 1365  در زمینه تولید شیرفلکه های برنجی و تک ضرب برنجی آغاز کرده است . شیر فلکه پارس کیس یکی از محصولات پر کاربرد برنجی است که این شرکت تولید و عرضه می کند . این محصول یکی از مرغوب ترین نوع آلیاژ برنج است که  به روش فورجینگ تولید شده و مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار نسبت به روش های ریخته گری و دایکاست تحمل می کند . شرکت پارس کیس این محصول را در سایزهای 2/1 اینچ تا 3 اینچ تولید و به بازار عرضه کرده است .

خرید شیر فلکه پارس کیز

شیر فلکه پارس کیس ازجدیدترین نوع تکنولوژی می باشد که تولید شده و همچنین با تجهیز ابزار آلات کالیبره شده در واحد کنترل کیفیت می باشد . شیر فلکه پارس کیس برای قطع یا ایجاد سیال در درون لوله مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع محصول ایده آل , سیال را با کمترین مقاومت و با ایجاد کمترین افت فشار از خود عبور می دهد و به بیانی دیگر در وقت لازم از عبور سیال به هر صورتی از داخل خودجلوگیری می کند .

از شیر فلکه پارس کیس برای تنظیم جریان سیال با عمل تغییر مسیرحرکت و با اندکی مقاومت استفاده می شود که گاهی اوقات این شیر فلکه ها خود به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند و از بروز اتفاقات در صنعت جلوگیری می کند و اصولا شیر فلکه ها در مواردی به کار می روند که برای جریان سیال ( اعم از مایع و گاز) اختلاف فشار وجود داشته باشد .شیرفلکه پارس کیس در کارهای صنعتی مانند نیروگاه ها, کارخانه های پتروشیمی , پلایشگاه ها , کشتی سازی و صنایع دارویی کاربرد دارد .

وظایف شیر فلکه پارس کیس را می توان به شرح زیر دسته بندی کرد :

قیمت شیر فلکه پارس کیز

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.