شیر فلوتر پیگلر

خرید شیر فلوتر پیگلر

فلوتر پیگلر

به مجموع قط و وصل کننده هایی که برای کنترل جریان لوله ها در صنایع ساختمان سازی و لوله کشی ها و…مورد استفاده قرار می گیرند، شیرالات می گویند.

شیرالات در دو نوع شیرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی تولید می شوند.شیرالات بهداشتی شامل:شیر ساده، شیرهای اهرمی ، شیر های پدالی و…که در ادامه به شرح مختصر انها می پردازیم.

شیرهای ساده

شیرالات ساده مجموع از شیرالات می باشند که تنها عمل قط و وصل کردن جریان لوله ها را برعهده دارند و فاقد توانایی های پیشرفته می باشند.

شیرهای پدالی

شیرالات پدالی به دلیل عدم نیاز به انرژی الکتریکی بهترین گزینه برای استفاده در اماکن عمومی می باشند.شیرالات اهرمی از رایج ترین شیرالات در بازار می باشند همچنین شیرالات پدالی نسبت به محصولات دیگر از مقاومت بالاتری برخوردار است.

شیرالات اهرمی

شیرالات اهرمی نیز یکی از انواع شیرالات بهداشتی می باشد که در مکان های مسکونی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.شیرالات اهرمی در دو مدل ایستاده و دیواری تولید می شوند که مدل های ایستاده اغلب برای استفاده در اشپز خانه ها و مدل دیواری این محصول در حمام ها مورد استفاده قرار می گیرند.

شیرالات همان طور که گفتیم در انواع و اقسام محتلفی تولید می شوند.یکی از انواع شیرالات که بسیار پرکاربرد نیز می باشند، فلوتر ها می باشند مانند فلوتر پیکلر که در ادامه با ان بیشتر اشنا خواهیم شد.

فلوتر پیگلر

فلوتر یا اسم رایج ان، شناور که یکی از شیرالات پیشرفته به حساب می ایند نقش فروانی در مکان های مسکونی را دارد. احتمالا شما هم این محصول را در کولر یا تانک های ذخیره اب دیده اید.کاربرد فلوتر ها به این صورت است که فلوتر ها به یک لوله متصل می باشند و زمانی که سطح اب از حد معمول خود بالاتر می رود فلوتر های که توخالی می باشند با جریان اب بالا امده و اهرم شیر را تکان می دهند که باعث بسته شدن جریان اب می باشد.

در میان فلوتر ها، فلوتر پیگلر دارای شهرت فروانی می باشد.فلوتر پیگلر توسط شرکت تولیدی پیگلر انگستان تولید و عرضه بازار می شوند.

فلوتر پیگلر در سایز های مختلفی نظیر: فلوتر 1.4 اینچ پیگلر، فلوتر 1.2 اینچ پیگلر، فلوتر 1.3 اینج پیگلر، فلوتر 2 اینچ پیگلر و…تولید و عرضه بازار می شوند.

 

لیست قیمت شیرفلوتر پیگلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.