شیر غیر گازی یکسر روپیچ سیتکو

شیر غیر گازی یک سر روپیچ سیتکو

برند سیتکو در سال 1990 در زمینه طراحی و تولید انواع شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید انواع اتصالات و لوله های گالوانیزه در سایزهای مختلف با به کار گیری از دانش و تجربه متخصصین مجرب این فن و بهره گیری از تجهیزات به روز و ماشین آلات مدرن پا در عرصه تاسیسات نهاده است و تا به امروز تمام تلاش خود را کرده است با بالاتر بردن کیفیت و ایجاد تنوع در سبد محصولات تولیدات خود را افزایش نماید. گروه صنعتی سیتکو با افتخار توانسته است استانداردهای جهانی ایزو 9001 و ایزو 14001 را کسب نماید.گروه صنعتی سیتکو توانسته است با تولید محصولات خود در کشور چین علاوه بر جوابگویی به تقاضای مشتریان داخلی محصولات خود را به کشورهای دیگر همچون ایران صادر نماید.

شیر غیر گازی یک سر روپیچ

از آنجایی که تاسیسات آبرسانی جزو فرآیندهایی می باشد که عملکرد آنها ارتباط مستقیم با کیفیت سیستم گرمایش و سرمایش ساختمان دارد از این رو عملکرد اجزای آن قابل توجه می باشد مهمترین عنصر مورد استفاده در تاسیسات آبرسانی شیرآلات می باشند که باید نقش عملکردی آنها مورد توجه قرار گیرد. در کل شیرآلات آبرسانی به سه بخش اصلی شیرآلات برداشت، شیرآلات کنترل و شیرآلات مسیر تقسیم بندی می شود که شیرآلات مسیر وظیفه قطع و وصل جریان سیال را بر عهده دارد جنس شیرآلات مورد استفاده در این بخش بیشتر از جنس برنج می باشد و نوع این شیرآلات هم اغلب غیر گازی می باشد که شیرآلات غیر گازی یک سر روپیچ یک نمونه از این شیرآلات می باشد.

با توجه به مکانیزم این شیر می تواند از یک طرف پیچ شود و از طرف دیگر قابلیت مهره شدن را دارا می باشد و امکان مسدود کردن و یا وصل کردن مسیر را دارا می باشد.

دسته مورد استفاده در این شیر از متریال با کیفیت ساخته شده است و در رنگ بندی آبی و قرمز موجود می باشد که بتوان بهتر در مسیرهای آبرسانی سرد و گرم از آن استفاده کرد و در سایز بندی 2/1 و 4/3 ارائه می گردد. کیفیت بالای این محصول باعث شده است که مورد توجه عموم مصرف کنندگان واقع گردد.

قیمت شیر گازی یکسر روپیچ سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.