شیر غیرگازی سیتکو

شیر غیر گازی سیتکو

گروه صنعتی بهداشتی سیتکو در سال 1990 در زمینه طراحی و تولید شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید لوله و اتصالات گالوانیزه و محصولات متنوع صنعت تاسیسات فعالیت خود را در کشور چین آغاز نمود. این برند در راستای پیشبرد اهداف خود که دسترسی به بازارهای جهانی می باشد در زمینه کیفیت محصولات تولیدی اقدام به کارگیری نیروهای متخصص و بهره گیری از ماشین آلات به روز و استفاده از مواد اولیه مرغوب نموده است و علاوه بر فروش خوب در کشور چین اقدام به صادرات محصولات خود به ایران و کشورهای دیگر نموده است.

خرید شیر گازی سیتکو

از شیر غیر گازی برنجی که اسم دیگر آن شیر توپی می باشد برای قطع و وصل کردن جریان آب یا دیگر مایعات به غیر از سیال گاز مورد استفاده قرار می گیرد. در ضمن ساختمان و نحوه عملکرد شیر غیر گازی بسیار شبیه شیر گازی برنجی می باشد با این تفاوت که از شیر غیر گازی برنجی برای قطع یا وصل کردن جریان آب استفاده می شود و تفاوت دیگر این که دهانه ورودی و خروجی شیر غیر گازی بازتر می باشد که باعث جلوگیری از افت دبی آب می شود.

شیر غیر گازی برنجی را معمولاٌ بعد از شیر آتش نشانی نصب می کنند و یا از آن برای ورودی آب منازل به داخل ساختمان استفاده می کنند که در سایز های 2/1، 4/3، 4/1*1، 2/1*1 تا 4 اینچ ساخته شده و به بازار عرضه می شود.در ضمن شیرهای غیر گازی ساخته شده توسط گروه صنعتی سیتکو توانایی تحمل 16 بار فشار کاری را دارا می باشد. شیرهای غیر گازی قابلیت اتصال مطلوب به لوله و اتصالات گالوانیزه و 5 لایه را به صورت دنده ای دارا می باشد.

شیر غیر گازی برنجی که جزو شیرآلات توپی می باشد از شیرآلات پر کاربرد در ساختمانهای مسکونی، اداری، تجاری و در محیط های کارگاهی می باشد. شیر غیر گازی برنجی جایگزین مناسبی برای شیرآلات فلکه ای بوده و برای قطع و وصل اضطراری آب داخل ساختمان مورد استفاده قرا می گیرد. جنس بدنه ی این شیرآلات از برنج فورج شده بوده و توپی داخل آنها از جنس برنج با آبکاری گالوانیزه می باشد به همین سبب در برابر خوردگی و پوسیدگی و فرسایش مقاومت بالایی دارد.

قیمت شیر غیرگازی سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.