شیر صافی سیتکو

شیر صافی سیتکو

گروه صنعتی بهداشتی سیتکو در سال 1990 در زمینه طراحی و تولید شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید لوله و اتصالات گالوانیزه و محصولات متنوع صنعت تاسیسات فعالیت خود را در کشور چین آغاز نمود. این برند در راستای پیشبرد اهداف خود که دسترسی با بازارهای جهانی می باشد در زمینه کیفیت محصولات تولیدی اقدام به کارگیری نیروهای متخصص و بهره گیری از ماشین آلات به روز و استفاده از مواد اولیه مرغوب نموده است و علاوه بر فروش خوب در کشور چین اقدام به صادرات محصولات خود به ایران و کشورهای دیگر نموده است.

یکی دیگر از محصولات متنوع گروه صنعتی بهداشتی سیتکو تولید شیر صافی می باشد که از جنس برنج است و مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی و ته نشینی رسوبات دارا می باشد. محصولات شرکیت سیتکو همگی در سطح جهانی بازار خوبی دارند و به علت کیفیت بالایی که دارند می توان از آن ها در اکثر صنایع استفاده کرد. با توجه به وجود توری در این شیرها از این شیر در سیستم های فیلترینگ سیال مایع و گازی مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین به دلیل توان روبریی در برابر حرارت می توان از این صافی در سیستم های گرمایشی استفاده کرد و از هزینه های جانبی به دلیل وجود املاح در سیالات جلوگیری کرد و به مقدار زیادی در این زمینه صرفه جویی کرد و باعث کاهش هزینه ها و افزایش عملکرد سیستم و طول عمر قطعات گردید.

خرید شیر صافی سیتکو

جنس بدنه  شیر صافی سیتکو از آلیاژ فلز برنج بدون وجود فلز سرب می باشد که به علت نداشتن همین فلز در سیستم آب شهری نیز می توان از آن استفاده کرد و محافظ محیط زیست و برای مصرف آشامیدنی و انسانی کاملاٌ بهداشتی می باشد. بخش کلاهک این شیر نیز از فلز برنج ریخته گری شده تولید شده است و واشر آب بندی آن نیز بدون استفاده از آزبست می باشد. آزبست یک ماده سرطان زاست که در گإشته مصرف زیادی داشت. در حال حاضر استفاده از این ماده ممنوع است و واشر شیر صافی سیتکو نیز این ماده را حذف کرده است اما می تواند تا دمای 450 درجه سانتی گراد نیز مورد استفاده قرار گیرد. از این رو از این شیر در سیستم های گرمایشی نیز استفاده می شود و به علت داشتن صافی سبب می شود تا آهک و موادی از این قبیل به لوله های سیستم گرمایشی وارد نشود و گرفتگی ایجاد نکنند. فشار این شیر در در تست های هیدروستاتیک بدنه تا 30 بار می باشد. دمایی که برای این شیر صافی در نظر گرفته شده است و دمای مجاز آن بین 10 درجه زیر صفر تا 180 درجه سانتی گراد می باشد.

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.