شیر شلنگی کروم رهانه

همیشه دقت داشته باشید که در خرید خود , مخصوصا تهیه محصولات مورد نیازی که بهداشتی هستند اطلاعات خود را در سطح محصولاتی با برندهای معتبر بالا ببرید . شرکت رهانه یکی از خاص ترین برندهایی است که در طی سال های اخیر تا به اکنون , بیشترین درصد در سطح سلیقه مشتریان را در بردارد .این شرکت و برند معروف و شناخته شده دارای مهر استانداد ملی در ایران از سال 1371 و گواهینامه ISO در سال 1374 می باشد .  این کارخانه  دارای پروانه تحقیق و توسعه درسال 1378 و عضو جامعه مخترعین ایران ازسال1369 است . این شرکت اولین تولید کننده ای است که در شهر صنعتی کاوه گواهینامه ISO_9002 رادریافت کرده است .

قیمت شیر شلنگی کروم رهانه

شرکت رهانه به دلیل تلاش های روز افزون برای تولید بهترین محصولات شیر آلات بهداشتی باعث تحول روش تولید شیر آلات شد . شیر شلنگی یا نام دیگر آن شیر (حیاتی )  , داراری انواع مختلفی از جمله شیر شلنگی زرد 2/1 , شیر شلنگی کروم 2/1  و شیر شلنگی کروم 4/3 , شیر شلنگی مغزی خور , شیر شلنگی مغزی خور دنباله دار بلند و شیر شلنگی تک ضرب گازی 2/1 می باشد .شیر شلنگی شیری است که قسمت آبریز آن متحرک بوده و می توانیم برای کاربردهای مختلف آن را بیرون بکشیم و ازآن استفاده کنیم .

شیر شلنگی کروم از مرغوب ترین آن هاست . شیر شلنگی کروم , درتمام منازل و حتی اماکن عمومی  و تفریحی مثل مساجد , پارک ها , ترمینال ها و بسیاری از مکان های دیگ یافت می شود و این نشان دهنده این حقیقت است که این نوع شیرها استفاده زیادی دارند . این نوع از شیرها در سایزهای مختلف و طرح های  برنجی و کروم ساخته می شوند . این نوع شیرها به دلیل درخواست زیاد مشتری به قیمت های مناسب در بازار عرضه می شود .

شیر شلنگی کروم رهانه

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.