شیر شلنگی سیتکو

شیر شلنگی سیتکو

برند SITCO در سال 1990 در زمینه های طراحی وتولید انواع شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید انواع نوار چسب عایق فعالیت خود را در کشور چین آغاز نمود

از جمله محصولات پر کاربرد و با اهمیت در ساختمان استفاده از شیرآلات با کیفیت و استاندارد می باشد شیرالات بهداشتی سیتکو از جمله محصولات پر طرفدار می باشد که به وسیله نیروهای متعهد و مجرب این گروه صنعتی و به وسیله تنوعی از ماشین آلات در قسمتهای مختلف این تولیدی ساخته و به بازار عرضه می شود.

شیر شلنگی معمولی سیتکو

شیر شلنگی نوعی از شیر است که در دو حالت دسته گازی و طرح S وجود دارد. این شیرها به علت طول عمر بالا یعنی مقاومت در برابر فرسودگی، آسان باز و بسته شدن و همچنین آب بندی کامل تحت هر شرایطی در مصارف مختلف همچون خانگی و صنعتی کاربرد فراوانی دارد. قیمت ارزان این شیرها باعث شده است که استفاده از این شیرها در تاسیسات بسیار رایج و پر کاربرد گردد.

نکته بسیار مهم در مورد شیرهایی که به منظور مصارف آشامیدنی و بهداشتی مورد استفاده باید قرار داد این است که از جنس سرب در آنها استفاده نشده باشد. بعضی از شیرهای شلنگی از سرب تولید شده است که با توجه به شکننده بودن سرب به مرور زمان بر اثر استفاده زیاد می شکند و از طرفی برای سلامتی نیز مضر است.

شیر شلنگی تک ضرب سیتکو

شیر شلنگی از مکانیزم ساچمه و واشر در داخل خود بهره می برد که علاوه بر آب می توان سیالات بنزینی و روغنی هم از آن عبور داد. شیر شلنگی از نوع شیر توپی یا گازی است که شیرهایی با حرکت چرخشی می باشند که در آنها از مجرا بندی که با شکل کروی استفاده می شود. که این مجرا بندها برای باز و بسته کردن جریان مورد استفاده قرار می گیرد. در بسیاری از مراکز از جمله آب و فاضلاب، تاسیسات آبرسانی و کارخانجات بزرگ و کوچک صنعتی، لوله کشی منازل و صنایع تاسیساتی، محوطه های باز مثل پارک ها، مدارس، مساجد و غیره از این شیرها به وفور استفاده می شود.

انواع شیر شلنگی های ستیکو شامل:

شیر شلنگی کروم سیتکو

شیر شلنگی تک ضرب سیتکو

شیر شلنگی معمولی سیتکو

خرید شیر شلنگی سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.