شیر زانویی رادیاتور گرما

شیر زانویی رادیاتور گرما

شیرالات امروزه به عنوان وسایلی ضروری به شمار می روند. ضروری بودن این محصول را می توان از فروانی ان دریافت.صنعت شیرالات امروزه به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده وسایل ساختمانی به شمار می رود.

به طور کلی برای تعریف شیرالات می توان گفت مجموعه ای قط و وصل کننده هایی هستند که برای کنترل جریان لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند.امروزه با پیشرفت صنعت شیرالات این کاربرد محصولات این صنعت نیز پیشرفت کرده است به طوریکه در گذشته شیرالات فقط به عنوانی وسیله که عمل قط و وصل کردن لوله ها را برعهده دارد شناخته می شدنده.اما  با پیشرفت های صنت شیرالات این محصول علاوه بر مخولط کردن اب گرم و سرد می تواند از حدر رفتن اب نیز جلوگیری کند.

خرید شیر رادیاتور گرما

در فرایند تولید تمامی شیرالات از الیاژ برنج یا سرب استفاده می شود.به ان دسته از شیرالات هایی که در فرایند تولید انها از الیاژ برنج استفاده شده شیرالات بهداشتی می گویند که بیشتر در مکان های عمومی و مسکونی کاربرد دارند.اما دلیل تفاوت ظاهری شیرالات در چیست؟ برای پاسخ به این سوال می توان به به روکشی که در هنگام تولید شیرالات استفاده می شود اشاره کرد.در فرایند تولید این محصول از روکشی فلزی برای ان استفاده می کنند که این روکش ها اغلب از جنس:برنج، برنز، مس، و در موارد اندکی از طلا استفاده می شود که باعث تفاوت ظاهری در شیرالات می شوند.

 

شیرالات در انواع مختلفی تولید و راهی بازار می شوند به عنوان مثال: شیر زانویی رادیاتور گرما یکی از انواع شیرالات موجود در بازار می باشد که در ادامه بیشتر با ان اشنا خواهیم شد.

قیمت شیر رادیاتور گرما

شیر زانویی رادیاتور گرما

شیر زانویی رادیاتور گرما یکی از شیرالات موجود در بازار است که جنس ان اغلب از الیاژ برنج می باشد.

شیرهای زانویی رادیاتور گرما اغلب برای موتورخانه ها و پکیج ها مورد استفاده قرار می گیرند.وظیفه این شیر زانویی رادیاتور گرما تنظیم اب برگشتی موتور خانه ها و پیکج ها می باشد.

شیر زانویی رادیتاتور گرما یا همان شیر برگشت اب اغلب در زیر شیر اصلی شوفاژ نصب می شوند.این شیرها به دلیل اینکه زیاد قابل دید نیستند،  بعضی از افراد گمان می برند که هیچ کاربرد ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.