شیر رادیاتور پکیج

شیر رادیاتور پکیج

امروزه استفاده از پکیج دیواری بسیار رایج شده است. پکیج به جای موتور خانه مرکزی همزمان اب گرم مصرفی و شوفاژ را تامین می کند که دارای شیر مخصوص به خودش میباشد

در شیر پکیجی عملیات ماشین کاری با پیشرفته ترین دستگاه اتوماتیک انجام می شود .جهت عملکرد طولانی مدت و مقاومت بیشتر سیستم اب بندی فلز بر روی فلز اعمال شده .

رادیاتورها وسایلی هستند که حرارت را از طریق جابجایی طبیعی و تابش به هوای اتاق منتقل می کنند .

اجزای رادیاتورها شامل ، شیر رادیاتور که شامل سه شیر می باشد. زانو قفلی رادیاتور و شیر هواگیری رادیاتور

شیر رادیاتور که جهت قطع جریان و یا کنترل مقدار جریان آب سر راه ورودی آب گرم به رادیاتور نصب می گردد. و معمولا دوبل رگلاژ است یعنی داخل شیر نیز یک قسمت تنظیم شونده وجود دارد که با آن می توان مقطع عبور آب را تنظیم نمود شیر رادیاتور یک نوع شیر بشقابی زاویه ای است یک طرف شیر رادیاتور مهره ماسوره دارد که به رادیاتور متصل می گردد و طرف دیگر آن به صورت دنده ای بوده و به لوله ورود آب گرم وصل می شود.

قیمت شیر رادیاتور پکیج

شکل شماتیک شیر ترموستاتیک رادیاتور و اجزای آن

زانو قفلی رادیاتور که بر روی لوله برگشت رادیاتور نصب می گردد که جهت بالانس کردن سیستم به صورت مصنوعی و در هنگام جدا کردن رادیاتور مورد استفاده قرار می گیرد. ساختمان زانو قفلی مانند شیر است و به وسیله آن می توان مجرای عبور آب خروجی از رادیاتور را باز و بسته نمود. در هنگام جداسازی رادیاتور از شبکه لوله کشی هم شیر رادیاتور و هم زانو قفلی را باید بست و سپس جت باز کردن مهره ماسوره ها و رادیاتور اقدام نمود.

شیر هواگیری رادیاتور جهت تخلیه هوای داخل شبکه لوله کشی و رادیاتورها در زمان آب اندازی و نیز خارج نمودن حباب های هوایی در بالای رادیاتور یک شیر مخصوص به نام شیر هواگیری نصب می کنند شیر های هواگیری رادیاتور در دو نوع دستی و خودکار در بازار موجود می باشد.

شیر های هواگیری نوع خودکار از شناور متصل به یک سوزن استفاده شده است. که در صورت وجود وا در محفظه شیر شناور و سوزن متصل به آن پایین آمده و مجرای خروج هوا باز می شود. استفاده از این شیرها به علت گرانی ، چکه کردن آب از آنها و آب بندی نشدن رایج نمی باشد.

انواع شیر پکیج:

  • شیر گاز پکیج
  • شیر اطمینان سه بار پکیج
  • شیر برقی پکیج
  • شیر سه طرفه پکیج
  • شیر پرکن پکیج
  • شیر پکیج دو طرفه
  • شیر پکیج اطمینان

خرید شیر رادیاتور گرما

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.