شیر خودکار یورک

شیر خودکار یورک

صنعت شیرالات از جمله صنایع تولید کنند وسایل ضروری امروزی می باشد که با بهره گیری از تجهیزات نوین محصولاتی را در انواع و اقسام مختلفی عرضه کرده است.

شیرالات در دو دسته شرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی تولید می شوند.تفاوت این دو محصول در فرایند تولید انها می باشد.شیرالات بهداشتی به منظور استفاده در مکان های مسکونی از الیاژ برنج در فرایند تولیداتشان استفاده می شود اما در فرایند تولید شیرالات صنعتی از سرب استفاده می شود.

شیر خودکار یورک

شیرالات از مجموعه محصولات پربازدید در بازار می باشد که توسط شرکت ها و تولیدی های مختلف تولید و عرضه در بازار می شوند.یکی از شرکت های تولیدی در زمینه شیرالات، شرکت تولیدی یورک می باشد.

شرکت تولیدی یورک از رقبای قدرتمندی در زمینه تولیدات شیرالات می باشد به طوریکه محصولات این شرکت ازجمله محصولات صادراتی کشور ایتالیا به دیگر کشور ها می باشد.این شرکت ایتالیا که از سال 1351 در کشور ایتالیا تاسیس می شود توانسته با تولید محصولات با کیفیت شهرت فروانی در میان میان رقبای خود کسب کند.

شرکت تولید یورک ایتالیا از برند های معروف در بازار می باشد.محصولات این شرکت در انواع و اقسام مختلفی تولید می شوند که یکی از این محصولا، شیرخودکار یورک می باشد که از جمله محصولات نامدار این شرکت ایتالیایی به شمار می رود

شیر خودکار یورک ایتالیا از جمله محصولات شرکت یورک می باشد که در سایز های مختلفی نظیر:11.4، 11.2، 2 و…اینچ راهی بازار می شود.جنس این شیر معمولا از الیاژ برنج می باشد که گزینه مناسبی برای اسفتاده در مکان های مسکونی است همچنین در فرایند تولید این محصول، روپوشی از فلزات مختلف مانند برنز یا مس و…برای تعقیرات ظاهری در ان استفاده می کنند.

شیر خودکار یورک از برگشت اب به کنتور جلوگیری می کند همچنین کاربرد اصلی این شیر برای استفاده در کنتور های اب و ابگرم ها می باشد زیرا به دلیل مقاومت بالایی که در برار حرارت دارد گزینه مناسبی برای استفاده در ابگرم ها می باشد.

خرید شیر خودکار یورک

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.