شیر خودکار فنری

شیر خودکار فنری

قطع و وصل کننده هایی که امروزه در تمامی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند تولید کننده کلمه شیرالات می باشند. به گفته دیگر کلمه شیرالات نیز جمع همین قطع و وصل کننده ها می باشد.

در گذشته های نه چندان دور نیز این محصول در شکل ها و انواع مختلفی تولید و مورد استفاده قرار گرفته است.شیرالات جز محصولاتی به شمار می روند که کاربردی اساسی در زندگی افراد را دارا می باشند.این کاربرد نیز با پیشرفت صنعت شیرالات تعقیر کرده و که امروز شاهد تولید شیرالاتی در کاربرد های مختلفی هستیم.

مواد استفاده شده در اغلب شیرالات الیاژ برنج می باشد.الیاژ برنج دارای ترکیبی از مس والمینیویم می باشد.نتایج ازمایشات نشان داده است که مس خواصیتی زد میکروب دارد که باعث از بین رفتن قارچ ها و میکروب ها می شود.همچنین وجود المینیوم در الیاژ برنج باعث مقاوم شدن ان در برابر فشار می شود.

خرید شیر خودکار فنری

همان طور که در بالا اشاره کردیم در فرایند تولید اغلب شیرالات از الیاژ برنج استفاده می شود که به انها شیرالات بهداشتی می گویند.شیرالات بهداتشی به دلیل مقاوم بودن در برابر فشار و واکنشات شیمیایی اغلب در مکان های مسکونی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.

شیرالات دارای انواع و اقسام مختلفی می باشند.یکی از انواع شیرالات که بسیار پرکاربرد نیز می باشد، شیر خودکار فنری است که در ردیف شیرالات صنعتی قرار می گیرد.

شیر خودکار فنری از جمله محصولات رایج در بازار می باشد.همان طور که اشاره کردیم این شیر در ردیف شیرالات صنعتی قرار می گیرد.شیرالات صنعتی یکی از انواع شیرالاتی است که در کنار شیرالات بهداشتی قرار می گیرد با فرق اینکه در فرایند تولید این محصول از سرب استفاده می شود.

شیر خودکار فنری در مارک های مختلفی مانند:شیر خودکار فنری سیتکو، شیر خودکار فنری یورک ایتالیا و…تولید می شود.همچنین این محصول در سایز هایی نظیر: شیر خودکار فنری 1.2 اینچ، شیر خودکار فنری 2 اینچ، شیر خودکار فنری3 اینچ و…در بازار موجود می باشد.کاربرد شیر خودکار فنری به صورتی می باشد که بین پمپ و کنتور قرار می گیرد از برگشت مجدد اب به داخل کنتور جلوگیری می کند.

 

قیمت شیر خودکار فنری

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.