شیر خودکار دریچه ای پیمان

شیر خودکار دریچه ای پیمان

امروزه در اکثر مکان های مسکونی و صنعتی برای کنترل جریان لوله ها از شیرهای اب استفاده می کنند.ان شیرها در سایز ها انواع مختلفی تولید و عرضه بازار می شوند که  برای جمع بستن بهانها از لفظ شیرالات استفاده می کنند.

برای تولید شیرالات از الیاژ برنج و سرب خشک استفاده می شود.معمولا شیرالات هایی که در فرایند تولید انها از الیاژ برنج استفاده می شود را شیرالات بهداتشی می نامند که در مکان های مسکونی از این شیرالات استفاده می کنند.

شیرالات صنعتی مجموع شیرهایی هستند که در فرایند تولید انها از سرب خشک استفاده می شود.دلیل نام گذاری این این شیرالات به شیرالات صنعتی بیشتر به دلیل کاربرد انها در صنایع گاز، لوله کشی ها و… می باشند.

الیاژ برنج باعث می شود که شیر در برار واکنش های شیمیایی مانند زنگ زدن مقاوم باشد.در نتیجه باعث الودگی اب نمی شود که همین عامل دلیلی شده تا بهترین گزینه برای استفاده درمکان های مسکونی و عمومی به شمار روند.

خرید شیر خودکار دریچه ای پیمان

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

شیرالاتی توسط تولید کنندگان مختلف داخلی و خارجی در انواع گوناگونی تولید می شوند.برای مثال یکی از انواع شیرالاتی که امروزه در بازار بسیار یافت می شوند،  شیرالات خودکار هستند مانند:شیرالات خودکار دریچه ای پیمان که در ادامه به شرح ان می پردازیم.

 

شیر خودکار دریچه پیمان

شیر خودکار دریچه پیمان یکی از انواع شیرالات موجود در بازار می باشد که توسط شرکت تولیدی شیرالات پیمان تولید می شوند.

شیر دریچه پیمان بیشتر در بخش ابگرم کن و کنتور اب کاربرد دارد.یکی از ویژگی های شیر خودکار پیمان تحمل فشار کاری تا 16 بار می باشد که همین عمال باعث شده بهترین گزینه برای انتقالات اب، نفت، گاز و…باشد.

جریانات شیر خودکار پیمان به طور یک طرفه بین پمپ و کنتور قرار دارد در نتیجه زمانی که پمپ شروع به کار کند باعث به حرکت درامدن سیال می شود وقتی که خاموش شود اگر شیر در حالت یکطرفه نباشد تمامی سیال به شیر باز می گردد.

خرید شیر خودکار پیمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.