شیر خودکار دریچه ای سیتکو

امنیت جانی و مالی هر انسانی وابسته به انتخاب هایی است که در زندگی برای خرید پرکاربرد ترین محصولات انجام می دهیم . خرید بهترین محصولات مهم از جمله شیر آلات بهداشتی نیاز به وقت و دقت بیشتری در انتخاب این محصولات دارد . شرکت شیر آلات سیتکو از بهترین شرکت هایی است که در سال 1990 در چین فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع شیر آلات بهداشتی شروع کرده است . این شرکت دارای استاندارد ملی ایران است که این بسیار مهم است . شیر خودکار دریچه ای سیتکو یکی از پرکاربردترین محصولات این برند معتبر است .شیر خودکار دریچه ای کاربرد زیادی در تجهیزات موتورخانه و لوله کشی های آب دارد . این شیر دارای عمر طولانی است و باید به صورت افقی نصب شود .

شیرخودکار دریچه ای سیتکو

شیر خودکار دریچه ای سیتکو یک محصول مطمئن برای استفاده در پروژه های صنعتی و تعمیرات و نگهداری است .مواد تشکیل دهنده شیر خودکاردریچه ای , اجزای فلزی آن از برنج با کیفیت بالا و جنس واشرها از تفلون است . این محصول از 2/1 تا 21/1 اینچ با تکنولوژی فورج داغ از 2 تا 4 با قالب گیری کست دقیق تولید شده است . مقاومت فشاری این محصول از 6تا 16 بار  و مقاومت دمایی از 0تا 120 درجه سانتی گراد است . سایز شیر خودکار دریچه ای 21/1 تا 4اینچ و دارای استاندارد ISO 228 است .شیر خودکار دریچه ای یکی از انواع شیرهایی است که از ورود جریان سیال به یک طرف جلوگیری می کند , در واقع با کنترل  هیدرولیکی خودکار سیال امکان عبور در یک مسیر را فراهم می کند . این عملکرد در داخل شیر بسیار ساده است و به این صورت است که یک دریچه یا زبانه وجود دارد که به شکل لولایی حرکت می کند .زمانی که سیال در جهتی عبور می کند که دریچه باز می شود , همین سیال در مسیر بازگشت دیگر نمی تواند از این دریچه عبور کند زیرا بسته شده است . عملکرد این سیستم به این شکل است که شیر یکطرفه را بین پمپ و کنتور قرار می دهند و زمانی که پمپ شروع به کار کرد سیال با فشار به جریان در می آیند وزمانی که پمپ خاموش می شود , اگ شی یک طرفه وجود نداشته باشد , تمام سیال به پمپ بر می گردد و به پمپ صدمه خواهد زد و دچار اختلال می شود پس با وجود این شیر یکطرفه سیال به پمپ باز نمی گردد و از ورود مجدد سیال به خطوط لوله کشی جلوگیری می شود . جنس دریچه داخل شیر بسته به نوع کاربرد شیر و سیال متفاوت است .

شیر خودکار دریچه ای سیتکو از مهم ترین قطعاتی است که همراه پمپ باید خریداری شود و حتما باید در جای مناسب و درست نصب شود در غیر این صورت دچار مشکل می شود . کاربرد شیر خودکار دریچه ای در سیتم های هیدرولیک پنومانیک , جلوگیری از جریان سیال به عقب , سیستم گرمایشی , باز و بسته کردن جریان سیال , تنظیم کردن فشار فرآیند و تخلیه فشار , انتقال بخار , گرمایشی , کنترل کردن مسیر جریان سیال وشدت جریان , کنترل و تنظیم فشار جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه ها و تجهیزات , سیستم های آبیاری  و لوله کشی ساختمان و شبکه  های ابرسانی و تاسیسات , آزاد کردن تجهیزات یا لاین ها از فشار اضافی می باشد .شرکت صنعتی سیتکو از تولید کنندگان معتبر این حوزه می باشد که شیر خودکار دریچه ای سنگین را در سایزها ی1/2 الی 4 اینچ تولید و به بازار در قیمت های مناسب عرضه می کند .

قیمت شیرخودکار دریچه ای سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.