شیرگازی سارا

شرکت تولیدی شیر گازی سارا با قدمتی 37 ساله یکی از مارک های نامدار در صنعت شیرگازی می باشد این شرکت که دارای نشان استاندارد ملی ایرانی می باشد فعالیت تولید خود را از سال 1361 شروع می کند.امروزه شیرالات گازی سارا نقش فروانی در صنعت ساختمان سازی را ایفا می کند.در میان شیرالات تولیدی این شرکت، شیرهای توپی یا همان شیرگازی این تولیدی نتها دارای  شهرت فراوانی می باشد بلکه در لوله کشی مکان مسکونی و صنعتی کاربرد فراوانی دارد.

شیرگازی سارا  در ساز های مختلف از قبیل:شیرگازی برنجی2/1 اینچ ، شیرگازی برنجی 4/3 اینچ و…می باشد

خرید شیرگازی سارا

شیر گازی که امرزوه نقش زیادی در خانه و صنعت تولیدی شیرالات دارد به علت مقاوم بودن و راحت بودن کار با ان بیشتر برای انتقال رسانی های گاز مورد استفاده قرار می گیرد که استفاده مکرر از این شیرالات در صنعت گاز باعث شده که لقب شیر گازی را به خود بگیرند

شیر گازی یا همان شیر توپی از لحاظ عملکرد بسیار ساده و مقاوم می باشد.این شیر ساختاری پیچیده ندارد و دلیل لقب گرفتن ان به شیر توپی نیز وجود یک توپ در ان است که کار باز و بسته شدن شیررا انجام می دهد.شیرگازی در انواع مختلفی از قبیل:شیرگازی بالوا دسته هرمی،شیرگازی بالوا قفل شونده،شیرگازی بالوا خورسکی و…عرضه بازار می شود.

البته شیرگازی دارای تنوع زیادی در شکل بدنه،فشار کاری و…تقسیم می شود که در ادامه مختصر شرح خواهیم داد.

شیرگازی با توجه شکل بدنه به انواعی مختلفی از قبیل: یدنه یک تیکه، بدنه سه تیکه، بدنه چند تیکه،بدنه جوشی می باشد.همچنین این محصول از لحاظ فشار کاری دو دسته کم فشار و پرفشار تقسیم می شود.

قیمت شیرگازی سارا

ساختار این شیر به این صورت است که یا شیر در حالت باز کامل یا در حالت بسته کامل قرار دارد و این عمل به خاطر مجرای کروی شکل یا توپ در داخل ان می باشد.

شرکت های تولیدی بسیار در زمینه شیر های گازی فعالیت می کنند و سالانه تعدادی زیادی از این شیرالات در مارک ها انواع مختلف عرضه بازا می شود.یکی از شرکت های تولیدی شیرگازی که در زمینه عرضه شیرگازی بسیار موفق بوده شرکت شیرگازی سارا می باشد.

لیست قیمت شیرگازی سارا

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.