شیرگازی ایران

شیرگازی ایران

شرکت تولیدی شیرگازی ایران یکی از شرکت های نامدار در صنعت شیرلات شناخه می شود که به نام اختصاصی( sgi) شناخته می شود.این شرکت از بدو تاسیس در سال 1362 همواره در پی تولید بهترین و باکیفیت محصولات بوده که توانسته نشانه رضایت مشتری را کسب کند.

از دلایل شهرت شرکت تولیدی شیرگازی ایران کسب استاندارملی، کسب استاندارDVGW المان و کسب استاندار زیست محیطی می باشد.

تولیدی های شرکت شیرگازی ایران در زمینه های شیر ابی وگازی می باشد.از جمله محصولات این شرکت شامل:شیرابی(شیر ماشین لباس شویی، شیرآب حیاط، شیر آبی دسته اهرمی، شیر پکیجی صافی دار،و…) شیرگازی(شیر کنترل گاز افقی، شیر کنترل گاز سماوری، شیر کنترل گاز عمودی و…

خرید شیرگازی ایران

صنعت شیرالات، امروزه به دلیل کاربرد زیاد در مکان های مسکونی و صنعتی یا لوله کشی ها محبوبیت فراوانی را کسب کرده است یکی از تولیدی های صنعت شیرالات شیرگازی می باشد که در ادامه به شرح ان می پردازیم.

شیرگازی یا شیرتوپی که امروزه شهرت فراوانی در میان صنعت شیرالات کسب کرده در اکنون بازار گرمی را به خود اختصاص داده است.دلیل شهرت این محصول را بیشتر به دلیل مقاوم بودن و ساده بودن طریقعه کار با ان می دانند.شیرگازی در مدل های و مارک های متنوعی راهی بازار می شود.

کاربرد اصلی شیرگازی قط و وصل کرن جریان لوله ها می باشد که این کارا به وسیله مجرای کروی که در ان قرار دارد انجام می شود و همچنین دلیل لقب گرفتن به شیر توپی نیز داشتن مجرای کروی در در ان می باشد.

از مزایای این شیر ساده بودن و مقاوم بودن ان را می توان اشاره کرد.شیرگازی به دلیل مقاوم بودن در ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.این شیر در کنار ساده بودن عملکرد بالایی دارد که گزینه بسیار مناسبی برای کنترل لوله ها می باشند.

شرکت ها و تولیدی های فراوانی مشغول تولید این محصول می باشند که یکی از این شرکت های نامدار،شرکت تولیدی شیرگازی ایران می باشد.

لیست قیمت شیرگازی ایران

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.