شیرگازی استارکو

شیرگازی استراکو

شرکت تولیدی استارکو یکی از تولیدی های نامدار و از پیشگامان تولیدی در صنعت شیرلات مخصوصا شیرگازی می باشد.تولیدات این شرکت در اونواع مختلفی راهی بازار می شوند که نشانه رضایت مشتری را به خود کسب کرده اند.این شرکت از سال 1360 فعالیت خود را در زمینه تولید شیرلات شروع کرده که با کسب نشانه استاندارد ملی و رضایت مشتری شهرت فراوانی را در میان تولیدی های شیرالات کسب کرده است.

شرکت تولیدی استارکو همواره به دنبال پیشرفت و توسعه محصولات خود می باشد که می توان این خواسته را با برگزاری کلاس های تقویتی و اموزشی که گارگران خود دنبال می کند.

خرید شیرگازی استارکو

شیرالات از جمله شیرگازی ها یکی از وسایلی است که امروزه در مکان های مسکونی و صنعتی بسیار به چشم می خور.شیرگازی نیز یکی از این محصولات می باشد که امروزه بازار گرمی را به خود اختصاص داده است.

عمده استفاده های این محصول در صنعت گاز می باشد به همین خاطر لقب شیرگازی را به خود گرفته است.ساختار این شیر بسیار ساده و دور از پیچیدگی می باشد.

در داخل شیرگازی توپی قرار گرفته که عمل باز و بسته شدن شیر را انجام می دهد.این شیر که در دسته های مختلفی مانند:شیرگازی خروسکی،شیرگازی اهرمی و شیرگازی قفلی در بازار عرضه می شود شهرت فراوانی در میان شیرالات به خود اختصاص داده است.

جنس شیرهای اغلب از برنج می باشد اما در تولید این محصول از فلز های دیگری مانند:برنز،کروم،pvc،cpvc،تیتانیوم و…می باشد.همان طور که گفته شد این محصول در صنعت گاز کاربرد زیادی دارد که این کاربرد به دو صورت کنترل از راه دور و کنترل مستقیم صورت می گیرد.

در فرایند تولید این محصول فلز برنج نقش شایانی دارد به طوریکه این فلز را با اره برقی برش می دهند در مرحله بعد فلز باحرارت بالا فرم داد می شود.که در مرحله اخر این فرایند فلز به دست امده یا همان شیرگازی را پاک و عاری از هرگونه چربی می کنند.

لیست قیمت شیرگازی استارکو

شیرگازی توسط شرکت ها و تولیدی های فراونی راهی بازار می شود که یکی از این تولیدی ها شیرگازی استارکو می باشد در صنعت شیرالات شهرت فراوانی دارد.

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.