شیرشلنگی زرد رهانه

یکی از پرفروش ترین و معتبرترین کارخانه های تولید شیر آلات بهداشتی , شرکت شیر آلات رهانه است که با سابقه طولانی مدت , بهترین محصول راتولید  و ارائه می دهد . که دارای مهر استاندارد ملی , در سال 1371 و گواهینامه ISO در سال 1374 می باشد . شرکت رهانه جزو اولین تولید کننده شیر آلات ساختمانی است که جهت رعایت مسائل زیست محیطی و کاهش آلاینده ها روش تولید را متحول نمود . شیر شلنگی زرد رهانه  از محصولات با کیفیت  این شرکت است .شیرهای شلنگی دارای انواع مختلف شیر شلنگی کروم 2/1 , شیر شلنگی زرد 2/1 , شیر شلنگی کروم 4/3, شیر شلنگی مغزی خور , شیر شلنگی مغزی خور دنباله دار بلند و شیر شلنگی تک ضرب گازی 2/1 است .

شیر شلنگی زرد رهانه

شیر شلنگی شیری است که قسمت آبریز آن متحرک بوده و می توانیم برای کاربرد های مختلف آن رابیرون بکشیم و به فاصله  دلخواه برسانیم . به شیر شلنگی ( حیاتی ) نیز می گویند . شیر شلنگی برای روکش کردن شیرهای شلنگی رهانه معمولا از عناصری  مانند برنج , مس ,برنز و استیل استفاده می شود . در این میان رنگ زرد برنجی از انواع دیگر مرغوب تر است , که در برابر پوسیدگی مقاومت بیشتری داشته است و لکه های  آب رانیز کمتر نشان می دهد .  روکش های برنز , یا مس و یا برنج به دلیل داشتن رنگ متفاوت ( زرد یا قرمز) برای طراحی های خاص بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد . در هنگام لوله کشی آن باید به مکان و جهت شیر دقت کرد .

خرید شیر شلنگی زرد برای استفاده  درمحیط های زیادی از جمله در پارکینگ ها , باغچه ها , سرویس های بهداشتی و کارواش ها کاربرد دارد .در کل هرجایی که برای استفاده از آب نیاز به شلنگ باشد , ما به شیر شلنگی نیاز پیداخواهیم کرد . نکته مهم این است که باید در هنگام خرید این محصول برای تشخیص برنجی بودن شیر شلنگی زرد رهانه باید از مشخصات وزن آن بهره برد زیرا وزن این گونه شیرها نسبت به بقیه بیشتر است . پس این فرصت را ازدست ندهید و شیرشلنگی زرد را از شرکت معتبر رهانه  به وسیله نمایندگی آن خریداری کنید .

قیمت شیرشلنگی زرد رهانه

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.