شیرزانو رادیاتور آذرقیمت شیررادیاتوراذران

شیر و زانو رادیاتوری آذر

گروه صنعتی آذران در سال 1365 در شهر اصفهان پا به عرصه صنعت نهاده است. این شرکت پس از طی دوره تحقیقاتی و با تغییر ساختار تولید و با توجه به نیاز کشور اقدام به تولید شیرآلات برنجی با نام تجاری آذر نموده است و در حال حاضر مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه با بهره­گیری از کادر فنی مجرب و دانش روز و با در اختیار داشتن ماشین­آلات کارآمد توانسته مجموعه را به بزرگترین تولید کننده شیرآلات برنجی درمنطقه تبدل کند. این شرکت همواره سعی در تولید محصولات متنوع، با کیفیت و با دوام داشته است تا سهم بیشتری در پوشش نیاز بازار­های داخلی و خارجی داشته باشد. از جمله مهم­ترین تولیدات آن شیر و زانوی رادیاتوری آذر می­باشد که همانند سایر محصولات این شرکت، دارای نشان استاندارد ملی ایران است.

قیمت شیر و زانو رادیاتوری آذر

شیر و زانوی رادیاتوری آذر یک محصول مطمئن برای راه اندازی رادیاتورهای ساختمان­های شما است. جهت نصب هر عدد رادیاتور نیاز به یک شیر رفت (بزرگ) و شیر برگشت (کوچک) می باشد. این دو شیر با قرار گرفتن در بالا و پایین رادیاتور وظیفه انتقال و بازکردن راه برای گردش آب در رادیاتور را به عهده دارند و به طور کلی جریان وروی آب به رادیاتور را تنظیم می­کنند. شیرهای برگشت آب شیرهای پایین رادیاتور هستند و به شیر زانویی نیز شهرت دارند که  این شیر نقش بالانس کننده جریان آب در رادیاتورها را به عهده دارد. این شیرها وظیفه مراقبت از جریات آب گردشی در شوفاژها را دارند و به این طریق مقدار گرمای متعادلی را در سطح رادیاتورهای خانه ایجاد می‌کنند. شما می توانید با کم کردن میزان برگشتی آب در این رادیاتور ها به رسیدن آب به رادیاتور های شوفاژ دیگر که کمتر گرم می شوند کمک کنید. وقتی آب ورودی به رادیاتور شوفاژ و خروجی آن محدود باشد نیروی آب بیشتری در مدار گرما باقی می ماند و اگر احیاناً رادیاتوری در ساختمان وجود داشته باشد که در فاصله دورتر نصب شده و قادر به گرم شدن نباشد با کم کردن فشار خروجی و ورودی در همه رادیاتورها بهتر می توان گرمایش آن را تنظیم کرد. بنابراین شیر پایین رادیاتور شوفاژ نقش بسیار مهمی در گرمایش و میزان ثبات گرمایش در همه خانه بر عهده دارد.

شیر و زانو رادیاتوری آذر جهت رادیاتورهای پره ای و فولادی با استاندارد ایران از جنس برنج خالص تولید می شوند که این شیرآلات در دودسته زانویی بالا و پایین در بازار عرضه میگردد.

قیمت شیر رادیاتور پکیج

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.