شیرخودکار فنری یورک ایتالیا

اگر به دنبال این هستید که همیشه بهترین خریدهارا داشته باشید , باید به دنبال معروف ترین برندها باشید . خرید شیر آلات بهداشتی از جمله مهم ترین محصولاتی است که بسیار پر کاربرد است . شرکت شیر آلات یورک ایتالیا ITAP از تولیدکنندگان انواع شیر آلات برنجی و منیفولد های سیستم های سرمایش و گمایش در ایتالیا است که فعالیت خود را از سال 1972 در شهر Lumezzane آغاز کرده است . شرکت یورک ایتالیا استانداردهای DIN EN ISO . ISO 228  و BS EN ISO 228 را کسب کرده است که گواهینامه های بین المللی لوازم مرغوب تاسیساتی و تجهیزات موتور خانه است .شیر های یک طرفه ( شیر چک ولو ) , شیر های فشاز شکن و شیر خودکار سوپایی از مهم ترین محصولات این شرکت هستند که به ایران وارد می کنند .شیر خودکار فنری یورک ایتالیا بدون شک از بهترین شیرهای خودکار یکطرفه ای است که د رجهان شناخته شده و با کیفیتی غیر قابل رقابت ساخته شده است .

قیمت شیرخودکار فنری یورک ایتالیا

بورک ایتالیا تولید کننده انواع شیرهای یک طرفه برنجی در جهان است که طراحی منحصر به فردی دارد . شیر خودکار فنری یورک ایتالیا برای استفاده در خدمات لوله کشی آب ساختمان در انواع پمپ های آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول بین مخزن تحت فشا پمپ آب خانگی وست کنترل پمپ آب خانگی نصب می شود تا از بازگشت آب به صورت کوبشی به پمپ آب جلوگیری کند  و به صورت یکطرفه فنری به پمپ آب در جهت افزایش فشار آب ساختمان کمک کند . در صورتی که این اصول در نصب  انواع پمپ آب خانگی رعایت نشود , موتور پمپ آب خانگی در هر حالت نیم اسب , یک اسب بشقابی , یک اسب جتی , یک و نیم اسب دو پروانه , دو اسب دو پروانه با مشکل مواجه می شود زیرا با برگشت آب به صورت کوبشی , اصطلاحا می گوییم عمل کله قوچی به وجود آمده است و پروانه ها و سیم پیچی آب آسیب دیده است .و در جهت جلوگیری از ایجاد فشار زیاد در سر راه  لوله های گالوانیزه و اتصالات گالوانیزه لوله کشی ساختمان نیز قرار می گیرند .

لیست قیمت شیرخودکار فنری یورک ایتالیا

به  شیر خودکار فنری شیر فشار شکن نیز می گویند . هم چنین در سیستم های گرمایش از کف و لوازم گرمایش  ساختمان نیز این محصول شیر خودکار فنری یورک ایتالیا کاربرد فراوانی دارد .شیر خودکار فنری یورک ایتالیا , در مکان های مختلف قابلیت نصب و استفاده رادارد . این شیر را می توان به صورت افقی , عمودی و مورب نصب کرد . بدنه ی شیر خودکار فنری یورک ایتالیا از برنج ساخته شده است . صفحات پلاستیکی آن از پلیمر و واشر استفاده شده در شیرآلات یکطرفه آن از جنس NBR  است . و همچنین فنر به کار رفته در آن در هر سایزی از این شیر ساخته شده است که از جنس فولاد ضد زنگ است . حداقل دمایی که این محصول تحمل می کند 20 درجه سانتی گراد و حداکثر دمایی که زیر فشار آن به خوبی کار می کند 100 درجه سانتی گراد است .  سایز های مورد تولید شیر خودکار فنری برنجی یورک ایتالیا , از 8/3 تا 4 اینچ است . این محصول را با قیمت عالی و منحصر به فرد در مقایسه با برندهای دیگر  از نمایندگی شرکت یورک ایتالیا تهیه کنید .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.