شیرآلات پی وی سیتکو

شیرالات پی وی سیتکو

از جمله وسایلی که در صنعت ساختمان سازی و لوله کشی ها بسیار پرکاربرد می باشند، شیرالات هستند که امروزه جز وسایل ضروری در مکان های مسکونی به شمار می روند.

همان طور که گفتیم شیرالات کاربرد فروانی در مکان های مسکونی و عمومی دارند.شیرالاتی که در مکان های یاد شده مورد استفاده قرار می گیرند را شیرالات بهداشتی می گویند.و شیرالاتی که در لوله کشی های ساختمان و پالایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند را شیرالات صنعتی می نامند.

تفاوت شیرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی در مواد به کار رفته در جریان تولید شیرالات می باشد.در فرایند تولید شیرالات بهداشتی از الیاژ برنج استفاده می کنند که باعث می شود شیرالات تحمل حرارت تا 450 درجه ساتیگراد را داشته باشند به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده در مکان های مسکونی می باشند.در فرایند تولید شیرالات صنعتی از سرب خشک استفاده می شود که نسبت به الیآژ برنج کم هزینه تر می باشد اما مقاومت پایین تری نسبت به شیرالات بهداشتی دارند.

خرید شیر آلات پی وی سی سیتکو

امروزه شرکت های تولیدی فروانی مشغول به تولید شیرالات در انواع و اقسام مختلفی هستند.یکی از این شرکت های تولیدی، شرکت تولیدی شیرالات سیتکو می باشد که از محصولات نامدار این شرکت، شیرالات پی وی سیتکو می باشد که در ادامه بیشتر با ان اشنا خواهیم شد.

 

شیرالات پی وی سیتکو

شیرالات پی وی سیتکو از محصولات شرکت تولیدی سیتکو می باشد.شرکت سیتکو فعالیت خود را از سال 1363 شروع کرده و توانسته محصولات با کیفیت را عرضه بازار کند.

جنس شیرالات پی وی سیتکو از الیاژ برنج می باشد که در ردیف شیرالات بهداشتی قرار می گیرد.شیرالات پی وی سیتکو در انواع مختلفی مانند: شیر پیسوال پی وی سیتکو، شیر شلنگ پی وی سیتکو، شیرظرفشویی پی وی سیتکو، و…می باشند که کاربرد فروانی در مکان های مسکونی دارند همچنین این محصول در بهترین کیفیت ها راهی بازار می شوند که موفق به دریافت نشانه استاندار ملی می باشند.

قیمت شیرآلات پی وی سی سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.