شیرآلات پرمک

شیرآلات پرمک

انواع گوناگون شیرآلات را می توان یکی از مهم ترین تأسیسات در هر ساختمانی به شمار آورد. این شیرآلات که عموماً در جنس فلزی ساخته می شوند، برای تنظیم و باز و بسته کردن جریان آب گرم و سرد مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر کاربرد مهم شیرآلات به خصوص در آشپزخانه و حمام، نمی توان از تأثیر زیادی که این اقلام در دکوراسیون قسمت های مختلف خانه و یا محل کار دارند، چشم پوشی کرد. از این رو انتخاب مدل های متنوع شیرآلات بهداشتی متناسب با نیاز و سبک طراحی مکان مورد نظر و همین طور دقت در انتخاب انواع مرغوب آن حائز اهمیت است.

خرید شیرآلات پرمک

شرکت پرمک در سال 1360 با هدف فعالیت های تجاری در زمینه لوله و اتصالات تأسیس گردید و فعالیت های تجاری خود را به طور مستمر گسترش داد به طوریکه امروزه به عنوان یکی از عمده ترین تولیدکنندگان انواع لوله و شیرآلات بهداشتی در ایران مطرح می باشد. شیرآلات پرمک براساس نیاز روز بازار جهانی تولید می شوند و دارای تأییدیه کیفیت از Skz آلمان و Aenor اسپانیا می باشند. این محصول دارای سه سال ضمانت بی قید و شرط بوده و تحت پوشش بیمه به مدت ده سال می باشد.

شرکت پرمک شیرآلات متنوعی همچون شیر روپیچ توپیچ پروانه ای، شیر چپقی سرکلکتوری، کلکتور شیردار کامل، شیر گازی مهره ماسوره، شیر گازی مهره ماسوره دسته بلند، شیر کلکتوری کامل روپیچ، شیر هواگیری اتوماتیک، شیر هواگیری دستی را تولید و به بازار عرضه می نماید.

کاربرد شیرآلات پرمک در سیستم انتقال آب سرد و گرم، سیستم لوله کشی رادیاتور، سیستم گرمایش در جهت گرم کردن خانه ها، حمام و صنایع تولیدی ، حمل و نقل، کشاورزی و غیره می باشد.

از مزایای بارز شیرآلات پرمک می توان به استفاده از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب شامل برنج، اورینگ با خاصیت ضد زنگ و استحکام در اتصالات پرسی با ماشین آلات پیشرفته و دقیق و دانش روز دنیا در تولیدات آن ها اشاره نمود. از طرفی دیگر این نوع شیرآلات دارای جداره داخلی و خارجی صاف و صیقلی بوده که از تجمع رسوب جلوگیری می کنند. همچنین تمامی آزمایشات لازم تحت استانداردهای جهانی ازجمله تست 5000 سیکل بر روی تمامی شیرآلات صورت می­ پذیرد.

هزینه نصب پایین و قیمت فروش کم شیرآلات پرمک از جمله مزایای این محصول نسبت به دیگر برند های شیرآلات محسوب می شود. همچنین قابلیت اتصال سریع و آسان آنها یکی از دلایل رواج استفاده از این محصول می باشد.

قیمت شیرآلات پرمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.