شیرآلات سالیکو

اگر می خواهید بهترین هارا در زندگی تجربه کنید و بهترین محصولات را در ساختمان هاو منازل  خود داشته باشید , باید در انتخاب محصولات بهداشتی وقت و دقت بیشتری را صرف کنید .در این صورت از هرگونه مشکلات جانی و مالی انسانی در امان خواهید بود و برای همیشه از شر آن ها خلاص می شوید . شرکت شیر آلات سالیکو یکی از معروف ترین شرکت های تولید و توزیع شیرآلات بهداشتی است . شرکت شیرآلات سالیکو یا همان سیتکوکه یکی از بهترین برندهایی است که از سال 1354 شروع به واردات انواع  محصولات و شیرآلات سالیکو کرده است .شرکت شیر آلات سالیکو نماینده انحصاری محصولات وشیرآلات سیتکو در ایران است .

خرید شیرآلات سالیکو

برند سیتکو نیز در سال 1990 در زمینه طراحی و تولید انواع شیر آلات ساختمانی و صنعتی و هم چنین تولید انواع نوار چسب عایق فعالیت خود رادر چین آغاز کرده است . محصولات سیتکو دارای انواع مختلفی از جمله شیرآلات ساختمانی سیتکو که دارای شیرآلات اهرمی وگاری سیتکو , شیلنگ های دوش سیتکو , شیلنگ پیسوار سیتکو , شیر پیسوار سیتکو , شیرلباس شویی سیتکو, نوار تفلون سیتکو, شیرگازی سیتکو و شیر خودکارفنری سیتکو, شیر فلکه سیتکو, شیرگازی و غیر گازی پی وی و شیر اطمینان سیتکو, شیر صافی دار سیتکو, شیر شیلنگی سیتکو وشیر آفتابه سیتکو است . شیرآلات سالیکو همان شیر آلات سیتکو می باشد تنها با این توضیح که سالیکو از سیتکو سبک تر است . شیر آلات سالیکو به دلیل اینکه دائما در تماس با آب قرار دارند از دیگ برندها مقاوم تر هستند . این شیر آلات دارای دو بخش عمده یعنی پوسته داخلی و پوشش خارجی هستند . در بخش خارجی یا همان پوشش خارجی شیر های ساختمانی معمولا کارخانه ها از فلزاتی همچون برنز , مس یا استیل استفاده می شود که معمول ترین نوع آبکاری استیل است . شیر الات سالیکو دارای تنوع بالایی هستند که د دونوع شیر آلات اهرمی ایرانی و شیرآلات اهرمی خارجی تولید می شود . شیر آلات اهرمی سالیکو شیرآلاتی هستند که به کمک حالت اهرمی باز و بسته می شود . در این شیرآلات اهرمی یا کارتریجی برخلاف شیرهای کلاسیک که دو دستگیره دارند , تنها از یک اهرم برای کنترل جریان استفاده می کنند که با بالابردن اهرم شیر آب باز و با پایین آوردن آن بسته می شود .چرخاندن اهر م به سمت چپ باعث گرم شدن اب و چرخاندن اهرم به سمت راست باعث سرد شدن آب می شود . این محصول در اندازه های 25, 35, 40 و 45 تولید می شود .

قیمت شیرآلات سالیکو

ساختار کارتریج شیرآلات اهرمی سالیکو نسبت به شیرآلات کلاسیک پیچیده تر است و از قطعات کوچک تری تشکیل شده است . شیر آلات سالیکو به دلیل استفاده از برند شناخته شده , کیفیت کالا , دقت در جنس , کیفیت آبکاری و کارتریج و اتصالات شیر آلات بهداشتی دارای محبوبیت خاصی درمیان خریداران هستند . ساختار شی الات اهمی سیتکو به این صورت است که آب سرد و آب گرم تا بدنه شیر بالا آمده و وارد مکانیزم دایورتر که در زیر کارتیج قرار دارد , می شود و در بالای کارتریج تعدادی اب بند وجود دارد که مانع خروج اب از بالای کنترل اهرم می شود . وقتی که اهرم وسط قرار می گیرد , کارتریج اجازه می دهد تا آب سرد و گرم به یک میزان در شیر جریان پیدا کند . شیر آلات اهرمی سیتکو یا همان سالیکو با کیفیت و ظاهری زیبا تولید و روانه بازار شده است و قیمت این محصول در مقایسه با دیگر برندها و شرکت ها بسیار مناسب و به صرفه است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.