شیرآلات دیاکو رها

شیرالات دیاکو رها

شرکت تولیدی شیرالات دیاکورها از پیشگامان در صنعت تولیدات شیرالات می باشد.این شرکت توانست اولین شیرهای اب ضد رسوب در ایران را تولید کند.شرکت تولیدی شیرالات دیاکورها توانسته تولیداتی با بهترین کیفیت را عرضه در بازار کند و به عنوان رقیبی قدرتمند در بازار شیرالات باشد.

این شرکت فعالیت های تولیدی خود را از سال 1380 شروع می کند و با بهره گیری از تجهزیرات نو و کاراموزان حرفه بهترین تولیدات را داشته و موفق به دریافت استاندار ملی شده است.

به گفته این شرکت یکی از اهدافش فرهنگسازی حمایت از تولیدات داخلی می باشد.شرکت تولیدی شیرالات دیاکورها از بدو تاسیس در پی تولیداتی با کیفیت بوده تا بتواند نظر مردم را نتها در باره تولیدات خود بلکه درباره تولیدات داخلی جلب کند.

خرید شیرآلات دیاکو

شیرالات دیاکو رها

شیرالت، مجموعه از قطع  و وصل کننده های جریان لوله ها می باشند که امروزه پیشرفت زیادی در صنعت ساختمان سازی و لوله کشی ها کرده اند.تولیدات شیرالات امروزه در انواع و اقسام پیشرفته تری راهی بازار می شوند که می توانند در جلوگیری از حدر رفتن اب نیز موثر باشند

تولید شیرالات به دو صورت شیرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی می باشد.شیرالاتی که در ساختمان ها مکان های مسکونی استفاده می شود باید از نوع شیرالات بهداشتی باشد زیرا در فرایند تولید این شیرالات از الیاژ برنج استفاده می شود که در برابر زنگ مقاوم بوده و باعث الودگی اب نمی شود.کاربرد شیرالات صنعتی بیشتر در صنعت گاز و لوله کشی های فاظلاب می باشد که در این نوع شیرالات از سرب خشک استفاده می شود که دارای توانایی بالایی در برار زنگ نمی باشد.

لیست قیمت شیرآلات دیاکو

همان طور که در بالا اشاره کردیم شیرالات بهداشتی در مکان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند که در انواع و اقسام مختلفی مانند:شیر توالت، شیر حمام، شیر روشویی، شیر سینک ظرفشویی و…می باشد.

روزانه تعداد زیادی شیرالات توسط شرکت های تولیدی مختلف عرضه بازار می شود.یکی ازاین شرکت های نامدار در زمینه تولیدات شیرالات،شرکت تولیدی شیرالات دیاکورها می باشد که در ادامه به شرح ان می پردازیم.

قیمت شیرآلات دیاکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.