شیرآلات تیرگان

شیرالات تیرگان

شیرالات امروزه از جمله وسایلی می باشند که در تمامی مکان ها مورد استفاده قرار گرفته اند.با پیشرفت این صنعت کشش مردم نیز برای استفاده از این محصول افزایش یافت.روزانه تعداد زیادی از این محصول در زنگ ها و انواع مختلفی راهی بازار می شوند که توانسته جایگاه ویژه را به خود اختصاص دهد.

شیرالات در گذشته وسیله ای بود که برای قط  و وصل کردن جریان لوله ها مورد استفاده قرار می گرفت امام امروزه علاوه بر قط و وصل کردن جریان لوله ها شیرالات پیشرفته توانسته اند از حدر رفتن اب لوله ها جلوگیری و اب گرم و سرد را مخلوط کنند.

شیرالات جمع کلمه شیر می باشد که در گذشته ان را به نام “درچه اب بند” می شناختند. برخی از فراد معتقدند که شیرلات دروازه ای امروزی همان “دریچه اب بند” می باشد که با مرور زمان نام ان تعقیر کرده است.

شیرالات مانند وسایل دیگر در انواع و اقسام مختلفی تولید می شوند.یکی از انواع شیرالات نامدار در صنعت تولیدی شیرالات، شیرالات تیرگان می باشد که در ادامه بیشتر با ان اشنا خواهیم شد.

خرید شیرآلات تیرگان

شیرالات تیرگان

شیرالات تیرگان یکی از انواع شیرالات موجود در بازار می باشند که توسط شرکت تولیدی شیرالات تیرگان تولید و راهی بازار می شوند.

شرکت تولیدی شیرالات تیرگان توانسته با بهره گیری از دانش نوین و تلاش های بی وقفه بهترین محصولات را در بهترین کیفیت ها تولید و عرضه بازار کند و موفق به دریافت نشانه استاندارد ملی شود.

شیرالات تیرگان از جمله شیرالات رایج در بازار می باشند که در مکان های مسکونی و تجاری کاربرد شایانی دارند.جنس شیرالات تیرگان اغلب از بالیاژ برنج و داری مقاومت بالایی می باشند که همین عامل سبب شده گزینه مناسبی برای استفاده در مکان های مسکونی به شمار روند.

از جمله محصولات شیرالات تیرگان: شیرالات ساده، شیرالات اهرمی توالت، شیرالات اهرمی ظرفشویی، شیرالات اهرمی دوش، و…می باشند که در بهترین کیفیت ها راهی بازار می شوند و توانسته اند جایگاهی ویژه در میان محصولات شیرالاتی کسب کنند.

لیست قیمت شیرآلات تیرگان

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.