شیرآلات تک شیر

شیرالات تک شیر

با پیشرفت صنعت شیرالات، محبوبیت ان نزد مرد نیز افزایش یافت.به طوریکه امروزه در تمامی مکان ها اعم از صنعتی و مسکونی از شرالات بهره می برند.این محصول در انواع و اقسام مختلفی تولید و راهی بازار می شود توانسته جایگاه ممتازی را در میان محصولات خانگی دریافت کند

شیرالات در دو نوع شیرالات بهداتشی و صنعتی تولید می شوند.شیرالاتی که شما در منزل استفاده می کنید از نوع شیرالات بهداشتی می باشند.در فرایند تولید شیرالات صنعتی از الیاژ برنج استفاده می شود که در برابر زنگ بسیار مقاوم می باشد در نتیجه از الودگی اب جلوگیری می کند به همین دلیل در مکان های مسکونی از شیرالات بهداشتی استفاده می کنند.

شیرالات صنعتی بیشتر در لوله کشی های فاضلاب و صنعت گاز کاربرد دارند.در فرایند تولید شیرالات صنعتی از سرب خشک استفاده می کنند.این ماده در کنار مزایایی که دارد دارای معایبی نیز می باشد که یکی از این معایت نداشتن مقاومت بالایی در برار واکنشات شیمیایی مانند زنگ زدن می باشد.که همین امر باعث شده گزینه مناسبی برای استفاده در مکان های مسکونی نباشد.

شیرآلات تک شیر

همان طور که ذکر کردیم شیرالات در انواع مختلفی تولید و راهی بازار می شوند.یکی از انواع شیرالات که امروزه کاربرد فروانی نیز دارد، شیرالات تک شیر می باشد که در ادامه به شرح ان می پردازیم.

 

شیرالات تک شیر

همان طور که اشاره کردیم شیرالات تک شیر یکی از انواع شیرالات هستند که توسط شرکت تولیدی تک شیر تولید و عرضه بازار می شوند.

شیرالات تک شیر از رایج ترین شیرالاتی هستند که عرضه در بازار می شوند همچنین این شیرالات جز دسته شیرالات بهداشتی حساب می شوند که کاربرد فروانی در مکان های عمومی و مسکونی دارند.

شیرالات تک شیر در انواع مختلفی نظیر: شیر توپی تک شیر، شیر دیسکی تک شیر، شیر اهرمی تک شیر، شیر پدالی تک شیر و…تولید و در بهترین کیفت ها عرضه بازار می شوند.همچنین موفق به دریافت نشانه انستاندار ملی می باشند.

قیمت شیرآلات تک شیر

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.