شیرآلات اندیکا

شیرالات اندیکا

شیرالات از جمله وسایل پرکاربدی می باشند که امورزه نقش شایانی را در زنگی افراد بازی می کنند.با پیشرفت صنعت شیرالات این محصول در رنگ ها و انواع مختلفی راهی بازار شد که توانسته محبوبیت فروانی را در نزد مردم داشته باشد.به طوریکه امروزه این محصول پرطرفدار را می توان در تمامی مکان ها اعم از مسکونی و تجاری یافت.

شیرالات از جمله وسایلی هستند که قدمتی طولانی دارند و اختراع امروز بشر نمی باشند.به گفته ای که در گذشته نیز شیرالات در زندگی مردم ان روزگار کاربردی فروان داشت که به نام(دریچه اب بند) می شناختند.

در تعرف شیرالات می توان گفت:شیر یا همان شیرالات وسیله فلزی می باشد که برای کنترل جریان لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد.امروزه این محصول در انواع مختلفی راهی بازار می باشد که به مجموع انها، شیرالات گفته می شود.

قیمت شیرآلات اندیکا

همان طور که اشاره کردیم شیرالات در انواع و اقسام و مارک های متنوعی روزانه راهی بازار می شوند.شیرالات اندیکا یکی از انوع شیرالات می باشد که توانسته شهرت فروانی در میان محصولات مشابه کسب کند.

شیرالات اندیکا

شیرالات اندیکا از جمله شیرالات موجود در بازار می باشند که توسط شرکت تولیدی اندیکا تولید می شوند.شرکت اندیکا فعالیت خود را از سال 1361 شروع کرده و توانسته محصولات با کیفیتی را عرضه بازار کند. شرکت تولیدی اندیکا از پیشگامان در صنعت شیرالات به شمار می رود که توانسته با عرضه تولیدات با کیفیت در بازار موفق به دریافت نشانه استاندارد ملی شود.

لیست قیمت شیرآلات اندیکا

شیرالات اندیکا از رایج ترین شیرالات در بازار به شمار می روند که در مکان های مسکونی و عمومی کاربرد فروانی دارند.جنس این شیرالات از الیاژ برنج می باشد که در برار زنگ زدن مقاوم و همین عامل سبب شده بهترین بهترین گزینه برای استفاده در مکان های عمومی باشند.

شیرالات اندیکا در انواع مختلفی از جمله: شیرالات کروم دسته اردکی اندیکا، شیرالات صدفی، شیرالات کروم طرح دنا، شیرالات ابشار، شیرالات ظرفشویی، شیرالات طرح سوییسی، شیرالات افتابه، شیر دوش و…می باشند که در بهترین کیفیت راهی بازار می شوند.

خرید شیرآلات اندیکا

 

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.