خرید شیر گازی سارا خرید عمده شیر گازی سارا

خرید شیر گازی سارا

دنیای شیر آلات بسیار و سیع و پر جاذبه است به خصوص در بخش شیر آلات خانگی .

شیر آلات به چند دسته مختلف  تقسیم می شوند ، شیر آلات خانگی که علاوه بر رفع نیاز به محیط اطرافمان زیبایی می بخشند ، شیر آلاتی که صرفا کاربردی می باشند .

در این بین شیر آلاتی وجود دارند که وظایف مهمی بر عهده دارند مانند شیر گازی سارا .

کارخانه سارا به عنوان برترین شرکت تولیدی شیر آلات نامی آشنا در میان تولید کنندگان شیر آلات می باشد ، این مجمومه با داشتن تجهیزات پیشرفته و نیروهای کاری با تجربه و متخصص و هم چنین با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا با کیفیت ترین شیر گازی را با قیمت بسیار عالی طراحی و تولید می نماید .

کاربرد شیر گازی سارا :

شاید با شنیدن نام شیر گازی تصور کنیم که این محصول فقط در لوله کشی گاز کاربرد دارد اما باید بدانیم که علاوه خطوط انتقال گاز در لوله کشی آب نیز مورد استفاده قرار می گیرد اما این محصول بیشترین کاربرد را  در لوله کشی گاز دارد به همین جهت با این نام معرفی شده است .

شیر گازی برای قطع و وصل کردن جریان سیالات بر روی ورودی لوله نصب می شود ، که با چرخش نود درجه  اهرمی که بر بدنه ی خود دارد مانع ورود و خروج سیال می شود .

کیفیت شیر گازی سارا :

برای انتخاب شیر گازی باید دقت لازم را به عمل آوریم چرا که بخش مهمی از لوله کشی به شمار می آید ، پس بهتر است در این مورد از محصولی استفاده کنیم که بدانیم طول عمر سیستم لوله کشی را بالا نگه می دارد و دغدغه ی کمتری را برای استفاده کننده و یا صاحب خانه را به ارمغان می آورد .

شیر گازی سارا همواره در سیستم تولید خود بالا نگه داشتن کیفیت را سر لوحه ی کار خود قرار داده است به همین دلیل از بهترین متریال با نام آلیاژ برنج در تولید شیرگازی خود استفاده می کند .

شیرگازی سارا

شیرگازی سارا

مزایای آلیاژ برنج که به کیفیت شیر گازی سارا کمک می کند :

1 . چکش خوری بالا و مقاوم در برابر ضربه .

2 . خاصیت ضد میکروبی دارد .

3 . تحمل فشار باری بالا .

4 . ضد خوردگی و ضد زنگ زدگی .

5 . مقاوم در برابر دماهای بالا و پایین .

با توضیحات ارائه شده به این اطمینان رسیدیم که انتخاب شیر گازی سارا یعنی یک انتخاب بدون ریسک و درست .

شیر گازی یا همان شیر توپی در سایز های مختلفی هماندد : 2/1 1 اینچ ، 4/1 1 اینچ ،  2/1 اینچ ، 1 اینچ ، 4/3 اینچ تولید می شود که به علت سهولت در باز و بسته شدن استفاده از آن در بین همگان گسترش یافته است .

شیر گازی با نام های شیر ربع گرد ، شیر توپی ، شیر تک ضرب و … نیز شناخته می شوند می تواندد فشار بالا تا 1000 بار را تحمل کنند و دما تا 400 درجه سانتی گراد را متحمل شوند .

خرید شیر گازی سارا :

شرکت سارا با طراحی سایت و به روز کردن دائمی آن کار شما گرامیان را آسان نموده است تا  برای آگاه شدن از قیمت شیر گازی به این سایت مراجعه نمایید و در صورت نیاز با شماره ای که در آن درج گردیده است تماس بگیرد .

برای خرید حضوری نیز می توانید به نمایندگی های سارا در محل خود مراجعه نمایید تا بهترین محصول را با ضمانت کیفیت تهیه کنید .

 

 

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.