بالاتنه شیر شلنگی سیتکو

بالا تنه شیرشلنگی سیتکو

امروزه شیرالات از جمله محصولات پرکاریرد در زندگی افراد می باشند.به طوریکه در تمامی مکان ها اعم از مسکونی و عمومی از این محصول پرطرفدار استفاده می کنند.

با پیشرفت صنعت شیرالات محصولات پیشرفته تری در کاربرد های پیشرفته تر عرضه بازار شدند که امروزه بازار داغی را به خود اختصاص داده اند.

شیرالات در دو نوع شیرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی تولید و توزیع می گردند.کاربرد شیرالات صنعتی بیشتر در ساختمان ها و مکان های عمومی می باشد به این دلیل که در فرایند تولید شیرالات بهداشتی از الیاژ برنج استفاده می شود.استفاده از الیاژ برنج در فرایند تولید شیرالات باعث می شود که شیرالات در برابر واکنشات شیمیایی از قبیل زنگ زدن مقاوم باشد.به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده در مکان های مسکونی و عمومی می باشد.

در فرایند تولید شیرالات صنعتی از سرب خشک استفاده می شود.این محصول گزینه مناسبی برای استفاده در پالایشگاه ها و لوله کشی های فاظلابی می باشد.

خرید بالاتنه شیر شلنگی سیتکو

شیرالات بهداشتی در انواع مختلفی توسط تولید کنندگان گوناگون عرضه بازار می شوند.یکی از تولید کنندگان نامدار در این زمینه شرکت تولیدی شیرالات سیتکو است که از محصولات ممتاز این شرکت می توان به بالا تنه شیر شلنگی سیتکو اشاره کرد

 

بالا تنه شیر شلنگی سیتکو

بالا تنه شیر شلنگی سیتکو یکی از محصولات تولیدی شرکت سیتکو می باشد.شیر های شلنگی از جمله محصولات رایج در بازار می باشند که در مکان های عمومی و مسکونی مخصوصا برای جریانانت داخل حیاط خانه ها بسیار پرکاربرد اند.

شیرشلنگی وظیفه قط و وصل کردن ساده جریانات لوله ها را بر عهده دارند.شیر شلنگی سیتکو از جمله شیرالات پرکاربرد در میان محصولات سیتکو می باشد.شیرشلنگی سیتکو دارای اجزای مختلفی مانند بالا تنه می باشند.

بالاتنه شیر شلنگی سیتکو که دارای یک اهرم جهت باز و بسته شدن جریان اب می باشد اغلب از جنس الیاژ برنج می باشد که در سایز های مختلفی نظیر: 1.2 اینچ، 3.8 اینچ و…می باشند که توسط شرکت تولیدی شیرالات سیتکو تولید و عرضه بازار می شوند.

قیمت بالاتنه شیر شلنگی سیتکو

 

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.