اتصالات گالوانیزه سیتکو

اتصالات گالوانیزه سیتکو

برند SITCO در سال 1990 در زمینه های طراحی وتولید انواع شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید انواع نوار چسب عایق فعالیت خود را در کشور چین آغاز نمود. از جمله فعالیت های این گروه تولیدی اتصالات گالوانیزه می باشد.

در صنعت آهن آلات بر روی فلزاتی که نسبت به خوردگی آسیب پذیر می باشند پوششی از فلز روی قرار می دهند که این پوشش برای حفاظت از فلز در برابر خوردگی و آسیب پذیری می باشد و این عمل توسط گالوانیزاسیون صورت می گیرد. پوشش قرار داده شده در عمل گالوانیزاسیون شامل لایه ای از فلز روی و ترکیباتی از آهن می باشد. در مورد اتصالات فولادی نیز برای محافظت از این لوله ها در برابر خوردگی و آسیب پذیری پوششی از فلز روی بر روی آن قرار می دهند که به آن ها اتصا لات گالوانیزه گفته می شود.

خرید اتصالات گالوانیزه سیتکو

اتصالات گالوانیزه یکی از رایج ترین اتصالات در صنعت می باشد. این اتصالات که از پوشش گالوانیزه برخوردار می باشند حدود پنجاه سال پیش وارد صنعت ایران شدند. و در زمینه های آبرسانی، گلخانه،حصار کشی، شازه های فلزی،تصفیه خانه ها و کشاورزی کاربرد دارند. این نوع اتصالات جهت بکارگیری برای لوله های فولادی و همچنین لوله های گالوانیزه بکار می روند و دارای اندازه های گوناگون و ساختارهای گونا این اتصالات جهت متصل کردن خطوط لوله کشی انشعاب گرفتن بستن لوله تغییر مسیر و تغییر اندازه لوله بکار می روند.

روش آبکاری اتصالات گالوانیزه به دو روش گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم می باشد که به وسیله موارد استفاده از آن اتصال انتخاب می گردد.

انواع اتصالات گالوانیزه در مقابل فشارهای زیاد و دماهای زیاد مقاومت بالایی دارند و همچنین دارای مقاومت مکانیکی خوبی می باشند.

انواع اتصالات گالوانیزه سیتکو شامل:

سه راهی گالوانیزه، روپیچ توپیچ گالوانیزه، مغزی گالوانیزه، زانو گالوانیزه ، تبدیل گالوانیزه، درپوش گالوانیزه و … می باشد.

قیمت اتصالات گالوانیزه سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.