اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

جورج فیشر گروهی جهانی متشکل از سه بخش سیستم های لوله کشی، ساخت قطعات خودرو و ماشین آلات با ارزش نزدیک به چهار میلیارد دلار است که محل اصلی آن در کشور سوئیس است.

امروزه جورج فیشر بزرگترین تولید کننده اتصالات چدنی مالیبل در قاره اروپاست و محصولات با کیفیت بالا ساخت اتریش را به بازار عرضه می کند. اتصالات گلوانیزه دنده ای جورج فیشر با به کارگیری با کیفیت ترین متریال جهت انتقال آب شرب پروژه های بیمارستانی، مجتمع های تجاری، مسکونی،هتل ها و مجتمع های ورزشی می باشند و انواع سیاه آن جهت مصارف انتقال گاز استفاده می گردند.

خرید اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

اتصالات فولادی بیشتر از روش گالوانیزه گرم استفاده می شود در این روش لوله های فولادی و اتصالات فولادی در محلول روی مذاب و مواد دیگر غوطه ور شده و به این طریق مواد مذاب بر روی سطح داخلی و خارجی لوله فولادی و اتصالات فولادی قرار گرفته و سپس این مواد پوشش مناسبی را ایجاد می نماید.

با استفاده از این نوع پوشش بر روی اتصالات فولادی اکسیداسیون انجام نمی شود و با این روش خوردگی اتفاق نیفتاده و لوله های فولادی و اتصالات فولادی برای انتقال مواد به خصوص آب آشامیدنی قابل استفاده می شود. باید به این نکته توجه داشت که پوشش گالوانیزه بر روی لوله های فلزی و اتصالات با ضخامت های مختلف انجام می شود و این ضخامت ها با توجه به نوع استفاده از اتصالات و لوله ها متفاوت است.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

انواع اتصالات گالوانیزه در مقابل فشار های زیاد و دماهای زیاد مقاومت بالایی دارند و همچنین دارای مقاومت مکانیکی خوبی می باشند. اتصالات گالوانیزه در مقابل حریق نیز مقاوم هستند و در مقابل نفوذ هوا به دیواره لوله مقاومت نشان می دهند. از دیگر مزیت های اتصالات گالوانیزه مقرون به صرفه بودن آنها و ضریب انبساط طولی کم آنها است.

محصولات این تولید کننده سوئیسی شامل مهره ماسوره سفید جورج فیشر، تبدیل سفید جورج فیشر، سراهی جورج فیشر، زانو جورج فیشر و اتصالات دیگر در سایزهای متنوع تولید می گردد.

فروشگاه اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.