اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی

یکی از اتصالات گالوانیزه دنده ای ،اتصالات توپی برزیلی است.این اتصال بیشتر در فاضلاب و لوله کشی های ساختمانی کاربرد دارد.جنس اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی از چدن است و می توان گفت که بهترین اتصال گالوانیزه دنده ای،اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی است.

اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی در خود برزیل تولید می شود.اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی در دو مدل سفید ابکاری سرد و گرم چدنی واتصالات گالوانیزه سیاه توپی برزیلی تقسیم می شود.

اتصالات گالونیزه توپی برزیل

جنس اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی از جیست؟

جنس اتصالات توپی برزیلی از چدن و درجه کیفیت این محصول درGrade A قرار دارد.اتصالات توپی برزیلی در دو مدل NPT))  و  (BSP)تولید می شود که در هر دو مدل از چدن استفاده می شود.

تفاوت این دو مدل در تحمل فشار انها می باشد.زیرا اتصالات گالوانیزه (SPT) تحمل فشار کمتری نسبت به اتصالات گالوانیزه (NPT) دارد.

اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی شامل انواع:سه راه ، مغزی،بوشن،زانو،مهر ماسوره،تبدیل گالوانیزه و…می باشد که هر کدام در زمینه قابل استفاده قرار می گیرند.(TUPY) یکی از بزرگترین تولید کنندگان در زمینه اتصالات گالوانیزه است که تقریبا حدود 80 سال است که محصول خود را در 5 قاره جهان عرضه می کند.

بوشن گالوانیزه توپی

اتصالات اهنی که کار تقسیم کننده، متصل کننده، انشعاب دهنده، تعقیر دهنده مسیر و…را بر عهده دارند.بوشن گالوانیزه توپی نیز یک اتصال است که در دو سمت ان دارای دنده مادگی است و هم به صورت مساوی و هم به صورت تبدیلی می باشد.

خرید اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی

سه راه گالوانیزه توپی

سه راه نیز یک نوع اتصال است که در زبان انگلیسی ان را به نام (TEE)می شناسند.سه راه وظیفه انشعاب گیری را برعهده دارد.

 

مغزی گالوانیزه توپی

وظیفه مغزی ایجاد اتصال بین دو اتصال دهنده مادگی می باشد که دو سر ان MNPT و به صورت مغزی یا تبدیلی است.

 

زانو گالوانیزی توپی

وظیفه زانو تعقیر مسیر خطوط لوله می باشد.زانوها برای کارکردهای متفاوت در درجه های متنوع تولید می شوند.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه توپی

مهره ماسوره گالوانیزی توپی

مهره ماسور دارای سه بخش می باشد که یکی از اتصالات مصرفی در خوطوط لوله می باشد. هر دوسر مهره ماسوره به صورت مادگی FNPT می باشد که مهره وسطین ان کار کوپل را انجام می دهد.

 

تبدیل گالوانیزه توپی

در هر خط صنعتی وجود یک تعقیر دهنده سایز لوله الزامیست که این کار به وسیله تبدیل ها انجام می شوند زیرا تبدیل ها دارای دنده های مادگی(FNPT) و دنده نر(MNPT)می باشند.

 

اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی که یکی از بهترین اتصلات گالوانیزه موجود در بازا می باشد در موارد متعددی کاربرد دارد از جمله:

1:انتقال دهی اب

2:لوله کشی فاضلاب و ساختمان

3:استفاده در متور خانه ها

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.