اتصالات جوشی میثاق

اتصالات جوشی میثاق

اتصالات جوشی روشی است که برای اتصال لوله ها و فلزات به یکدیگر اسفتاده می شود.اتصال لوله ها باید مقاوم باشد،  به طوریکه ک تحمل فشار وزن لوله ها را داشته باشد.به همین دلیل برای اتصال لوله ها به یکدیگر از اتصالات جوشی استفاده می کنند که به واسطه دستگاه های جوش تولید می شوند.

دستگاه های جوش به واسطه برقی که تغذیه می کنند، قادراند حرارت بالایی را تولید کنند که به واسطه حرارت به وجود امده عمل جوشکاری ار انجام می دهند.این کار اغلب زمان بر و انرژی زیادی مصرف می کند و همچنین تماس مستقیم با ان برای انسان مضر می باشد.

اتصالات جوشی امروزه از پرکاربرد ترین محصولات در صنعت ساختمان می باشد.همان طور که اشاره کردیم اتصالات جوشی دارای مقاومت بالایی در برار فشار می باشند که همین عامل سبب شده گزینه بسیار مناسبی در لوله کشی های ساختمانی و فاضلاب باشند.

اتصالات جوشی در انواع مختلفی مانند: سه راهه جوشی، زانو جوشی، سردنده جوشی، تبدیل جوشی و…در سایز های مختلف تولید و عرضه بازار می شوند.

اتصالات جوشی در ساختمان سازی نیز برای تعقیر و اتصال لوله ها به یکدیگر کاربرد فروانی دارند.این اتصالات در انواع و مارک های مختلفی تولید و راهی بازار می شوند.یکی از مارک هایی که در بین اتصالات جوشی شهرت فروانی دارد،اتصالات جوشی میثاق می باشد که در ادامه به شرح این محصول می پردازیم.

خرید اتصالات جوشی میثاق

اتصالات جوشی میثاق

اتصالات جوشی میثاق یکی از مارک های اتصالات فولادی هست که توسط شرکت تولیدی اتصالات میثاق تولید و عرضه بازار می شود.

اتصالات جوشی میثاق از رایج ترین اتصالات در بازار می باشد که کاربرد فروانی در صنعت گاز، اب،بخار و …دارد.

اتصالات جوشی میثاق در دو صورت اتصالات جوشی فولادی و اتصالات جوشی استیل تولید و عرضه در بازار می شود.

اتصالات جوشی میثاق به دلیل کیفیت بالایی که دارند نتها دارای شهرت فروانی در میان محصولات مشابه می باشد.بلکه موفق به دریافت نشانه استاندارد ملی می باشد.

اتصالات جوشی میثاق شامل: زانوی جوشی میثاق، سه دنده جوشی میثاق، بوشن جوشی میثاق، تبدیل جوشی میثاق، نیپل جوشی میثاق، چهار راهه جوشی میثاق، تردولت جوشی میثاق، سوکولت جوشی میثاق می باشند که در بهترین کیفیت ها و سایز های عرضه می گردند.

فروش اتصالات جوشی میثاق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.