اتصالات جوشی دلتا

اتصالات جوشی دلتا

اتصالات جوشی امروزه به عنوان روشی پر کاربرد در صنایع لوله سازی شناخته می شود.با پیشرفت صنعت لوله سازی، اتصالات جوشی نیز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

اتصالات جوشی قادرند لوله ها را در سایز های مختلف به یگدیگر متصل کنند.در هنگام کار با لوله ها گاه نیاز که لوله ها به هم متصل یا از لحاظ سایز و قطر تعقیر کنند که این عمل به واسطه اتصالات جوشی امکان پذیر می باشد.

اتصالات جوشی یا همان لفظ رایج ان جوشکاری توسط دستگاه جوش در گارگاه ها صورت می گیرد.جوشکاری به وساطه حرارت بالایی که از انرژی الکترونیکی به دست می اید انجام می شود که اغلب مصرف بالای انرژی الکترونیکی را به دنبال دارد و به برای چشم انسان مضر می باشد.

خرید اتصالات جوشی دلتا

امروزه جوشکاری یا همان اتصالات جوشی در انواع مختلفی وجود دارد که هرکدام از انواع اتصالات جوشی در زمینه ای خاص مورد استفاده قرار می گیرند.یکی از انواع اتصالات جوشی که امروزه بسیار پرکاربرد می باشد،اتصالات جوشی فولادی است.

اتصالات جوشی فولادی از مقاومت بالایی برخوردار است در نتیجه این اتصال بیشتر در صنابع اب،گاز،بخار و… مور استفاده قرار می گیرد.اتصالات جوشی فولادی داری مارک های متنوعی می باشد.یکی از مارک های این اتصال،اتصالات جوشی دلتا می باشد

 

اتصالات جوشی دلتا

همان طور که دربالا اشاره کردیم اتصالات جوشی دلتا یکی از مارک های اتصالات فولادی می باشد که توسط شرکت تولیدی دلتا تولید می شود.

شرکت تولیدی اتصالات جوشی دلتا از جمله شرکت های پیشگام در صنعت اتصالات جوشی می باشد.این شرکت داری 25 سال سابقه در عرصه این فعالیت می باشد.

شرکت تولیدی اتصالات جوشی دلتا توانسته با به کارگیری از دانش نوین و تلاش فروان بهترین محصولات را در بهترین کیفیت ها عرضه نمایند به طوریکه محصولات این شرکت نتها جایگاهی ویژه در میان بازار دارند بلکه بیشترین کاربرد را در صنعت ساخت و ساز به خود اختصاص داده اند.

شرکت تولیدی اتصالات جوشی دلتا از جمله شرکت های تولیدی می باشد که موفق به دریافت نشان استاندار ملی شده است.محصولات این شرکت علاوه بر داخل کشور ازجمله محصولاتی هستند که به خارج کشور نیز صادر می شوند.

اتصالات جوشی دلتا شامل: بوشن جوشی دلتا، زانو جوشی دلتا، سه راهه جوشی دلتا، سردنده جوشی دلتا، کپ جوشی دلتا و…می باشند که در سایز های مختلفی راهی بازار می شوند.

قیمت اتصالات جوشی دلتا

 

 

 

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.