اتصالات جوشی امین

اتصالات جوشی امین

لوله از جمله وسایلی هستند که کاربرد فروانی در انتقالات فاظلاب و ساختمان ها دارند.برای استفاده از لوله ها گاه باید این لوله ها به هم چسپیده با از لحاظ قطر و سایز تعقیر کنند که این عمل به واسطه اتصالات جوشی انجام پذیر می باشد.

به طورکلی اتصالات جوشی باعث اتصال لوله ها و فلزات به یکدیگر می شوند که توسط دستگاه های جوش انجام می شوند.عمل جوش به واسطه دستگاه جوش توسط حرارت بالایی صورت در کارگاه ها صورت می گیرد.

اتصالات جوشی یکی از روش های پرکاربرد در صنعت لوله ها می باشد که باعث شده لوله ها بعد از تولید نیز به انواع مختلفی تبدیل شوند.

اتصالات جوشی در انواع مختلفی ماننده اتصالات جوشی فولادی تقسیم می شود.اتصالات جوشی فولادی یکی از انواع اتصالات جوشی هستند که دارای توانایی فروانی در برابر فشار می باشند و در صنعت اب، گاز،هوا، بخار و…کاربرد فروانی دارند.

اتصالات جوشی فولادی در مارک های متنوعی راهی بازار می شود. یکی از مارک های معروف این اتصال، اتصالات جوشی امین می باشد که در ادامه به شرح ان می پردازیم

 

اتصالات جوشی امین

همان طور که در بالا اشاره کردیم اتصالات جوشی امین یکی از مارک های اتصالات فولادی می باشد که دارای شهرت فروانی در میان مارک های تولیدی اتصالات فولادی می باشد.

شرکت اتصالات جوشی امین یکی از شرکت های اتصالات جوشی می باشد که توانسته با تولید بهترین محصولات نشانه استاندار ملی را سب نماید.شرکت اتصالات جوشی امین را به عنوان اولین شرکتی که در ایران موفق به دریافت استاندارد ISO9000 می باشد می شناسند.اتصالات جوشی امین در دوسته اتصالات جوشی درزدار و اتصالات جوشی مانیسمان تولید و عرضه بازار می شوند.

محصولات شرکت اتصالات جوشی امین در انواع مختلفی مانند: زانو جوشی امین، سه راهه جوشی امین، تبدیل جوشی امین، کپ جوشی امین و… در بهترین کیفیت ها و زاخمت بالا تولید و راهی بازار می شوند

اتصالات جوشی امین در انواع مختلفی نظیر: زانو جوشی امین، سه راهه جوشی امین، بوشن جوشی امین، کپ جوشی امین، تبدیل جوشی امین، سردنده جوشی امین، انواع بست ها زرد، تی، پایه دار، بدون پایه و… می باشند که در بهترین کیفیت ها عرضه بازار می شوند.

خرید اتصالات جوشی امین

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.