اتصالات جوشی آسیا

اتصالات جوشی اسیا

اتصالات جوشی از جمله روش های پرکاربرد می باشد که در صنایع لوله سازی کاربرد فروانی دارد.با پیشرفت صنعت لوله سازی و فلزات، استفاده از اتصالات جوشی نیز در این صنایع روبه پیشرفت می باشد.

از اتصالات جوشی به منظور اتصال یک یا دو لوله به هم یا تعقیر سایز و قطر لوله ها استفاده می کنند.این عمل که با استفاده از حرارت بالا صورت می گیرد در برار فشار لوله ها بسیار مقاوم می باشد.

اتصالات جوشی که به عنوان جوشکاری در صنایع تولیدی شناخته می شود در چندین عمل نظیر:جوش شیاری، جوش گوشه، جوش کام، و جوش انگشته می باشد.اتصالات جوشی با مصرف انرژی بالایی همراه است.

لیست قیمت اتصالات جوشی آسیا

اتصالات جوشی به دلیل مقاومت بالایی که در برابر فشار دارد در صنایع اب، گاز، بخار و…کاربرد بسیاری دارد.

اتصالات جوشی فولادی یکی از انواع اتصالات جوشی است که دارای مقاومت بالایی می باشد و اغلب در صنایع اب و گاز و…از این نوع اتصالات جوشی بهره می برند.اتصالات جوشی فولادی در مارک های متنوعی راهی بازار می شوند که یکی از این مارک های معروف، اتصالات جوشی اسیا می باشد که در ادامه بیشتر با ان اشنا خواهیم شد.

خرید اتصالات جوشی آسیا

اتصالات جوشی اسیا

شرکت تولیدی اتصالات جوشی اسیا دارای سابقعه 29 ساله در زمینه تولید اتصالات جوشی می باشد.شرکت تولیدی اتصالات جوشی اسیا از سال 1369 فعالیت خود را در زمینه اتصالات جوشی از جنس فولادی شروع می کند.

اتصالات جوشی اسیا از پیشگامان در صنعت تولیدی اتصالات جوشی می باشد که از بدو تاسیس فعالیت خود را به تولید زانو های جوشی محدود کرد.

اتصالات جوشی اسیا با بهره گیری از تجهیزات نو و کوشش مکرر کاراموزان این شرکت تولیدی توانسته محصولات خود را در بازار افزایش داده و نشانه استاندار ملی را کسب نماید.

اتصالات جوشی اسیا در انواع مختلفی شامل: زانوی جوشی اسیا در دو نوع درزد دار و مانیسمان، بوشن جوشی اسیا، سه راهه جوشی اسیا در دو نوع درز دار و مانیسمان، کپ جوشی اسیا، اتصالات سردنده اسیا در دو نوع درز دار و مانیسمان و…می باشند که در بهترین کیفیت ها عرضه بازار می شوند.

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.